Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » XepeR 14:12
 » Dexter 14:08
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40

 Dzisiaj przeczytano
 74250 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Znamy ? , Druzil 20/06/01 05:34
> > Przychodzi niedzwiedz do zajaca i rozpaczliwym tonem mowi:
> > > - Zajac, ty sie mnozysz jak nie wiem co, a ja nic, pomoz
> > przyjacielu.
> > > Zajac na to:
> > > - A marchewke zresz ???
> > > Niedziedz: Nie !!!
> > > Zajac: No staaaaaaary !!!!!
> > > Pol roku niedzwiedz je marchew no i nic nie pomoglo.
> > > Znowu przychodzi do zajaca i mowi:
> > > - Zajac pomoz, nie badz taki.
> > > A zajac na to:
> > > - A marchewke zresz ???
> > > Niedzwiedz: tak!!!
> > > Zajac: A tarta ????
> > > Niedzwiedz: Nie !!!
> > > Zajac: No staaaaaaary !!!!!
> > > Wiec kolejne pol roku niedzwiedz je tarta marchewke i nic.
> > > Znowu przychodzi do zajaca i blaga go o pomoc.
> > > Zajac: A marchwke zresz ???
> > > Niedzwiedz: Tak !
> > > Zajac: A tarta ???
> > > Niedzwiedz: Tak !
> > > Zajac: A z groszkiem ????
> > > Niedzwiedz: Nie !!!
> > > Zajac: No staaaaaaary !!!!!
> > > No i znow kolejne pol roku niedzwiedz je tarta
> > > marchewke z groszkiem i nic.
> > > Przychodzi do zajaca i mowi:
> > > Niedzwiedz: Zajac ja cie bronie przed wilkiem i lisica a ty
> > mi sie tak
> > > odplacasz. Pomoz mi bo lata leca a ja dzieci nie mam.
> > > Zajac: A marchewke zresz ???
> > > Niedzwiedz: Tak !
> > > Zajac: A tarta ???
> > > Niedzwiedz: Tak !
> > > Zajac: A z groszkiem ????
> > > Niedziwedz: Tak !!!
> > > Zajac: A dupczysz ???
> > > Niedzwiedz: NIE !!!
> > > Zajac: No staaaaaaary !!!!!

  1. Da best :))))))))))))))) , Doczu 20/06/01 06:30
    Pozdr.

  2. dobre , sekrecik 20/06/01 09:03
    ale bez komentarza

    :-) sekrecik

  3. Niedzwiadek , SpiderMAN 20/06/01 09:58
    Tadek niejadek... I do tego nie uzywal pewnego organu :))))))))))

    Yeah, it's me...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL