Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:51
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22

 Dzisiaj przeczytano
 90170 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Audio CDr , Seksownis 21/06/01 23:58
Jakie CDeki polecacie do nagrwania AudioCD.
Może jakieś refleksje co do prędkości?

Pozdrowienia

Pozdrowienia
GG-1463214

  1. hmmm , Wasabi 22/06/01 00:46
    tdk i 8x , ale raczej nie w locie lepiej to najpierw na dysk zgrac
    winDAC`kiem czy czyms tam :))))

    Nothing to see here

  2. niedużo nagrywałem... , XTC 22/06/01 07:38
    ale może nie cdr a cdrw audio... nagrawszy x4 (nagrywarka LG8080B na płytce ACER'a) cdrw odtwarzając na starym LGx32 (nieco dobity - fakt) zdarzało się, że odtwarzanie czasem się "przerywało" - zapisawszy x2 nie miałem tego typu zdarzenia... ale trzeba pamiętać ile to mniejszy współczynnik odbicia mają Cdrw... w przypadku CDR nie powinno być kłopotu - zależy jeszcze na czym będziesz odtwarzał - choć nagrane CDaudio na Verbatimie czytał mi nawet discman CITIZEN'a z 1987 (!) roku...

    Linux

  3. bez problemu na , Ranx 22/06/01 08:04
    Verbatimach niebieskich tansze (platinumy np) odpadaja... verbatimy czyta mi wszystko lacznie z samochodowymi i marantzem znajomego:)))
    a nagrywam x4 max wyzej juz nie jest to na lepszym sprzecie slychac:) (qmpel od marantza ten to zalamuje raczki)
    rx

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  4. ja wszystko na platinium , McRabbit 22/06/01 10:09
    i nie ma problemu, czyta nawet 5letni jamnol sony, zmieniara w samochozie (szfa:-)) ) tez
    pozdr.

    rabbit@dobrze.robi.to :-))

    1. ja nie uzywam platinum , Ranx 22/06/01 10:42
      od momentu jak mi dane zniknely:))))) byly i znikly:((
      i tak ze 2 razy...
      rx

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

      1. ja używałem i przestałem , Miro 22/06/01 11:53
        po 2 miesiącach zaczyna się odrywać wierzchnia powłoka i płytka przeźroczysta, żadnych dacych do odczytu. Wystarczy że lekko obity jest brzeg - później całość schodzi płatami. Syf totalny, który nie nadaje się dla ludzi wymagających.

  5. Natomiast co , Poke 22/06/01 12:07
    do szybkosci nagrywania to im szybciej tym gorsza jakosc przy odtwarzaniu. Wiem ze to brzmi dziwnie ale moj znajomy (zwariowany meloman) bez pudla, na ucho, potrafi porownac plytki: tzn wie ktora byla nagrywana szybciej a ktora wolniej (uprzedzam pytania: jeszcze nie potrafi okrelic szybkosci nagrywania ;). Ale sadze ze to tylko dla ludzi z super sluchem i swietnym sprzetem audio. Przytaczam jako ciekawostke.

    Poke

    09 sierpien 2008 - penitentiam agite

  6. GOLD Maxell , GULIwer 24/06/01 10:28
    pierwszy cdr jaki zgrałem (płytka kosztowała 30zeta) do dziś zero problemów wolno ale zawsze każdy cd który czyta cdr'ki czyta i jego
    rys ma więcej niż 100letnia babcia zmarszczek i działa

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL