Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ngP 18:11
 » JE Jacaw 18:10
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22

 Dzisiaj przeczytano
 96330 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

humor , Druzil 22/06/01 14:40
o studentach:
Idzie dwoch studentow ulica i widza kawalek kartki lezacej na chodniku.
Jeden sie pyta drugiego:
- Co to jest?
A drugi odpowiada:
- Nie wiem, ale kserujemy
(hehehe cala prawda...:::)))

Medycyna
> Lekarz do lekarza:
> - Mam dziwny przypadek. Pacjent powinien juz dawno zejsc, a on zdrowieje.
Kolega:
> - Tak,... czasem medycyna jest bezsilna.

a to ... no wlasnie o czym ? :)
> Na jednej z bram wiodacych do raju widac napis: 'Dla
> pantoflarzy', na drugiej: 'Dla mezczyzn, ktorzy nie dali sie zdominowac
przez
> kobiety'. Przed pierwsza brama klebi sie tlum zmarlych, przed druga
> stoi jedna samotna duszyczka. Podchodzi do niej swiety Piotr:
> - A ty co tu robisz?
> - Ja nie wiem, zona kazala mi tu stanac!


nara

  1. pierwszy , Adik 22/06/01 14:48
    niedawno byl, a drugi slyszalem od kuzyna-lekarza. Trzeci ok :))))

    Pozdr. Adik
    --------------------------------
    http://forum.adik.eu.org ;)

    1. pierwszy byl ? , Druzil 22/06/01 14:52
      kurcze jestem tu kilka razy dziennie od zawsze i nie zuwazylem...
      hm dziwne.

      1. Oj już , DJopek 22/06/01 14:55
        był, był - może mocniejsze okularki ;)

        Ale reszte super gud :)))))

        Pozdrawiam
        DJopek

  2. a to? , xmac 22/06/01 18:39
    wsiada facet do kuszetki, a tam nieznana mu kobieta
    troche zmieszany pyta, czy nie przeszkadza jej jego towarzystwo
    kobieta odpowiada, ze nie, wiec kladzie sie na dolnym lozku
    po jakims czasie kobieta prosi o podanie koca z lozka obok, na co mezczyzna proponuje: "jestesmy dorosli wiec zachowujmy sie jak maz i zona"
    kobieta zgadza sie, wtedy mezczyzna odpowiada "sama zapi*** po ten koc"

    XMAC

    dual&mobile power
    XMAC

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL