Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ngP 18:11
 » JE Jacaw 18:10
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22

 Dzisiaj przeczytano
 95955 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Adobe Acrobat , Robertg 22/06/01 21:52
Czy ktoś bawił się edytorem. Jak można to zmusić do obsługi polskich czcionek

  1. Na przykład , PKort 23/06/01 09:15
    PDFWriterem.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  2. I tu jest problem , Serwiz 23/06/01 13:19
    sam też próbowałem zmusić ten program do obsługi polskich znaków. Niestety jak do tej pory to firma Adobe nie wypuściła upgrade dla polskich znaków, ale gdzieś czytałem że ma się ukazać jakaś zlokalizowana wersja tego programu (tylko kiedy ?). A PDFWriter jest tylko namiastką pakietu Adobe Acrobat i nijak się ma do obsługi polskich czcionek ponieważ służy jedynie do konwersji dokumentów źródłowych (doc itp.) do dokumentów PDF.

    Serwiz

  3. I tu jest problem , Serwiz 23/06/01 13:19
    sam też próbowałem zmusić ten program do obsługi polskich znaków. Niestety jak do tej pory to firma Adobe nie wypuściła upgrade dla polskich znaków, ale gdzieś czytałem że ma się ukazać jakaś zlokalizowana wersja tego programu (tylko kiedy ?). A PDFWriter jest tylko namiastką pakietu Adobe Acrobat i nijak się ma do obsługi polskich czcionek ponieważ służy jedynie do konwersji dokumentów źródłowych (doc itp.) do dokumentów PDF.

    Serwiz

    1. Upss , Serwiz 23/06/01 13:20
      jakiś error, wysłalo się 2 razy

      Serwiz

    2. No i właśnie , PKort 23/06/01 15:27
      można to zrobic tak, że produkujesz dokument np w Wordzie i drukujesz go do PDFa i masz polskie znaki.

      Heavy Metal or no metal at all
      whimps and posers - Leave the Hall !!

      1. Ale to jest najmniejszy problem , Serwiz 23/06/01 15:39
        Problem jest wtedy gdy chcesz dopisać jakiś tekst lub stworzyć lub modyfikować "bookmarki" w już stworzonym dokumencie. Bo do tworzenia PDF faktycznie wystarcza prosty 5D PDF Creator, PDF Writer lub Distiller. Szukam właśnie kogoś komu się udało zmusić Adobe Acrobata do obsługi polskich znaków przy modyfikacji lub uzupełnianiu dokumentów PDF.

        Serwiz

        1. I C , PKort 23/06/01 16:22
          Popatrzę, popróbuję, dam znać.

          Heavy Metal or no metal at all
          whimps and posers - Leave the Hall !!

          1. Powodzenia , Serwiz 23/06/01 23:32
            bo ja już w tej kwestii spasowałem (na razie, do następnego podejścia) :)

            Serwiz

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL