Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » JE Jacaw 18:10
 » KHot 18:08
 » ngP 18:06
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22

 Dzisiaj przeczytano
 95948 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ktos wie co sie dzieje ze sklepem XYZ z Lublina ? , Doczu 23/06/01 07:22
Kurcze bedzie miesiac jak zamowilem u nich Yamaszke 754 Addonicsa, i nie otrzymalem jej do dzis. Wyslalem chyba z 4 maile i tez nic. Mam tego dosyc.
Pewnie przysla w lipcu jak bede na wczasach :(( Chyba ze ma ktos jakies informacje na ich temat (moze Im padl serwer... chociaz nie sadze bo strone aktualizuja )
Pozdr. i czekam na informacje.

  1. Co prawda, , Robin 23/06/01 07:46
    nie wiem co się dzieje z tym sklepem mimo, że jestem z Lublina bo rzadko tam kupuję bo ceny mają raczej wysokie. Sklep na pewno nie upadł, a twojego maila po prostu chyba ktoś zignorował. Na twoim miejscu zatelefonowałbym do nich 081- 743-62-66 i przypomniał o
    twoim zamówieniu, zbeształ że nie szanują klienta. A jak to nie pomoże to dałbym sobie z nimi spokój i spróbowałbym poszukać tej karty w innym sklepie, ewentualnie ktoś ci ją może kupić w Lublinie (jeżeli mają ją w sklepie) i przesłać ci pocztą.

  2. XYZ ;) , GULIwer 25/06/01 11:48
    hehe, sam chciałem sobie zakupić tą Yamaszke
    też do nich pisałem z tym że mi odpisali za 3 mailem (pisali że wcześniej pisali ale ja niczego nie dostałem) w mailu było że raczej już nie będą mieli tych yamaszek :( i sam teraz szukam innego sklepu w sieci z tą dźwiękówką
    Jak znajdziesz to też byłbym zinteresowany ;) jak sam znajde to dam znak gdzie kupiłem
    pozdr.
    GULIwer

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL