Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ngP 18:06
 » KHot 18:06
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22

 Dzisiaj przeczytano
 95837 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Humor , PKort 23/06/01 09:56
Był sobie facet, który miał 50cm fiutka. Trochę mu to przeszkadzało, bo wszystkie panienki uciekały przerażone i nie miał powodzenia z tego powodu. Poszedł więc do lekarza i pyta się, czy można coś na to poradzić. Lekarz mu mówi tak:
- Wie pan, własciwie to nie bardzo umiem panu pomóc. Ale podobno w pełnie księżyca nad jeziorkiem za miastem siedzi taka żabka, która mówi ludzkim głosem. Niech ją pan zapyta, czy za pana wyjdzie.
Facet wyśmiał lekarza, ale przy nastepnej pełni stwierdział, że własciwie to co mu szkodzi spróbować.Idzie więc nad jeziorko, patrzy, a tam siedzi żabka. Pyta się więc:
- Żabko, wyjdziesz za mnie?
- Nie! - odpowiada żabka i skacze z powrotem do jeziorka.
Rano facet budzi się i stweirdza, ża fujarka kurczyła mu się do 40cm. Czeka więc z nieciepliwością na nastepną pełnię, biegnie nad jeziorko i pyta się żabki:
- Żabko, wyjdziesz za mnie?
- Nie! - odpowiada żabka i skacze z powrotem do jeziorka.
Rano facet budzi się i stweirdza, ża fujarka kurczyła mu się do 30cm. Stwierdził, że na razie mu to wystarcza. Ale szybko okazało się, że jednak jeszcze jest to zbyt dużo dla panienek. Więc facet postanowił, że pójdzie po raz ostatni do żabki i wtedy wszystko już będzie w porządku. Idzie więc nad jeziorko, podchodzi do żabki i pyta się:
- Żabko, wyjdziesz za mnie?
- Nie, nie i jeszcze raz nie!

Heavy Metal or no metal at all
whimps and posers - Leave the Hall !!

  1. :-)))) , zerowy 23/06/01 11:17
    :-))))

  2. hi hi :))))))))))) , deadly 23/06/01 11:49
    jw.

    lubię robić nic

  3. :))))) , Killer 23/06/01 12:41
    very very

    Kiedyś normą był ogół a nie margines...

    1. Ale sie doigral :)))))) , SpiderMAN 23/06/01 13:45
      :)))))))))

      Yeah, it's me...

  4. znam to , Morgan Shadow 23/06/01 14:53
    ale nie złe :))

  5. Stare jak swiat , Wolf 23/06/01 15:04
    w dodatku malo smieszne.

    Vey iz mir!

    1. Nic sie nie martw Wolf , Yatanza 23/06/01 15:43
      moze Ci jeszcze odrosnie

      1. lol lol , pipilota 23/06/01 19:17
        brawo Yatanza ... i PKort

        Zakład Usług Pogrzebowych SLDomus im.
        Leszka Millera

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL