Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 21:34
 » jenot 21:28
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18

 Dzisiaj przeczytano
 51144 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

abit be6 II i troche lamerskie(nie dla mnie) pytanie... , Karas 24/06/01 14:05
...no to tak. Kumpel kupil w/w plyte i ma pamieci pc133 ale za pomoca sisoft sandry sprawdzilem czy chodza na 100mhz 2-2-2 ale chodza tylko na 66mhz (ma celerona) wiec gdzie znajde ustawienia w biosie (szukalem ale nie wiem gdzie) gdzie moglbym ustawic pamieci na 100mhz. No i jeszcze jaki najlepszy biosik do tej plyty (ATX z ata66 hpt366).

pozdro Karas

Conspiracy Theory...

  1. z tego co wiem Abit be6 II nie ma... , XTC 24/06/01 14:07
    asynchronicznego ustawienia szyny dla pamięci i procesora, w związku z czym pracują one na takiej magistrali na jakiej idzie procesor... a jeśli to starszy niekręcony celeron pracujący na 66Mhz to i pamięci tak pracują... wyżej tego nie przeskoczysz - musisz przetaktować system żeby było więcej...

    Linux

    1. Tylko 2 minuty roznicy , palioza 24/06/01 14:09
      ...:)

      Uczyń coś idiotoodpornym, a ktoś
      stworzy lepszą wersję idioty.

  2. Nooo, , palioza 24/06/01 14:09
    nie da sie ustawic na tej plycie pamieci asynchronicznie, tylko da sie to zrobic przez zwiekszenie magistrali systemowej na 100MHz, ofc if celeron to wytrzyma, zawsze mozesz zwiekszyc napiecie na procku, ale uwazaj na temperature, a no i pamietaj i dzielniku AGP i PCI bo grafika moze nie wytrzymac lub sprzet na PCI.

    Uczyń coś idiotoodpornym, a ktoś
    stworzy lepszą wersję idioty.

  3. skoro piszesz , gicio 24/06/01 19:24
    ata66 i hpt366 (fajnie, bo hpt to interfejs ata), to masz do czynienia z płytą v1.0. Abit bardzo szybko wypuścił v1.2 z hpt370 (ata 100 raid) ---- zresztą na krótko, bo zaraz odpuścił sobie SLOT 1 ---- i w zasadzie nie aktualizuje sterów. Jak nic się nie sypie, zostaw bios jak jest. Cześć.

    Jest dobrze, aczkolwiek nie
    beznadziejnie!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL