Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DYD 21:37
 » Artaa 21:34
 » jenot 21:28
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28

 Dzisiaj przeczytano
 51210 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

815EP+MX200=problem :( , GULIwer 25/06/01 08:26
Heyka
Sam jestem w kole i nie bardzo wiem co jest grane. problem jest taki że jak kompo po nocce uruchomię, wyświetla komunikat (Win Me) że nie znalazł karty graficznej (640x480x16) i chce uruchamiać kreator (blah, blah) biore anuluj a później że jest konflikt z magistralą PCI. Uruchamiam ponownie kompa i jest OK
Przy okazji NFS V wygląda (w menue) tak jakby chciał wyświetlić naraz wszystko, a w samej grze widać tylko niebo (Wertex fog włączałem) :(
Grafe przełożyłem do siebie (KAV) i działa, moja (Leadtek MX) działa u gostka. Systemy sprawdziłem Win 98, SE, ME i nic.
Reszta kompa to Cel 733, 196 MB, AC'97, cd i hdd, mo'bo to Shuttle AE coś tam
Napięcia sprawdzałem róznice na + bądź - nie wynoszą więcej niż 2%
AGP 128MB, x4 (nie bardzo chce sie wyłączyć, nie ma w biosie opcji, NVmax też sobie nie poradził)
ATSD nie wiecie gdzie w sieci można kupić dźwiękówke na Yamaszce 754 (744 też może być, coby nie zaśmiecać boarda, odp na ostatnie pytanie na priv'a)
BIG THX for HELP

I'm only noise on wires

  1. a propo NFS V , SpiderMAN 25/06/01 09:07
    wlacz Fog table Emulation w ustawieniach karty, nie vertex fog...

    Yeah, it's me...

    1. ok sprawdze , GULIwer 25/06/01 09:58
      wiedziałem że cos z fog ale tylko vertex znalazłem
      poszukam i zobacze co to da
      THX

      I'm only noise on wires

  2. Jeszcze raz ja. , SpiderMAN 25/06/01 14:05
    TO z tym startem to za slaby zasilacz. Mialem identyczna sytuacje tyle ze na Solteku Sl-75KAV i GeForce256.

    Yeah, it's me...

    1. a co ma , Druzil 25/06/01 19:11
      MX do zasilacza ?

      1. Moze miec , SpiderMAN 25/06/01 23:29
        kiedy ma duzo urzadzen i konflikty na przerwaniach, albo zle poukladane karty rozszerzen na plycie...

        Yeah, it's me...

        1. tylko , GULIwer 26/06/01 08:30
          że on poza grafą, ramem, hdd (U5), cd-romem i procem (no o/c) nie ma nic, no 6 wolnych slotów PCI ma ;)

          I'm only noise on wires

          1. No to klops , SpiderMAN 26/06/01 10:15
            Mozna by jeszcze sprobowac pogrzebac w BIOSie, jak sie nie poprawi to w takim wypadku Nie pozostaje mu nic innego jak wymienic plyte.

            Yeah, it's me...

            1. ustawiłem wszystko , GULIwer 26/06/01 14:09
              jak najbezpieczniej się dało
              taktowania pamięci itd
              i kupa jak wyświetlał ten komunikat tak wyświetla i teraz ale że na moim Leadtek'u działa wszystko spox, no ale to Leadtek

              I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL