Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 110425 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

lol SDI , Maniak 26/06/01 15:25
:) wlasnie przed chwila zadzwonila do mnie jakas gosciowa z Tepsy z pytaniem czy jestem zainteresowany nowymi rozwiazaniemi w dziedzinie laczenia sie z internetem :)(lool)..zaproponowala mi SDI :)..ja na to ze SDi mam od pol roku :P

Zmień swój podpis na Boardzie

  1. Kurde , Serwiz 26/06/01 15:47
    tylko czekać kiedy zadzwonią do domu z pytaniem czy jestem zainteresowany podłączeniem telefonu :)))). A tak nawiasem mówiąc to niezły refleks mają. Nic tylko współczuć.

    PANIE I PANOWIE UCZCIJMY TO MINUTĄ CISZY.

    Serwiz

  2. he he , THORIN 26/06/01 15:51
    jak dobrze że mam dialog

  3. Było powiedzieć... , Fl@sh 26/06/01 16:12
    ... że owszem - jesteś BARDZO zainteresowany :-)
    A na sam koniec dopiero spytać po co ci drugie - będzie szybciej czy jak ???
    pozd.

    Sprzedam drewno pod każdą
    postacią ;-) GG: 687866

    1. Tak, to by było świetne :))))) , DJopek 26/06/01 17:05
      Aż chciałbym zobaczyć w tej sytuacji minę babki z tepsy :)))))))))

      Pozdrawiam
      DJopek

  4. :lol , NICO 26/06/01 20:15
    :lol
    tpsa=sux

  5. spoko... niedawno urząd skarbowy , Seadog 26/06/01 20:42
    napisał do mnie list na nowy adres, żebym przyszedł i osobiście poinformował ich (via PIT-ileśtam) gdzie teraz mieszkam, bo mają tylko mój stary adres... :(

    harr, mateys

    http://nadobranoc.weebly.com/

    http://ciii.blogspot.com/

    1. Papierkowe przekręty , Fl@sh 27/06/01 00:01
      Teraz zmieniasz adres = zmieniasz dowód osobisty i rejestracyjny, tzn dostajesz nowe blachy i bulisz 130,-

      Może po prostu złożyłeś zeznanie z nowym adresem i się wypluli że nie zgłosiłeś przemeldowania.

      pozd.

      Sprzedam drewno pod każdą
      postacią ;-) GG: 687866

  6. To sie pomyliła... , Remek 26/06/01 22:32
    ...ten telefon miał być do mnie...:)

  7. phi , GULIwer 27/06/01 06:56
    żebys ty wiedział jakie opóźnienia ma u mnie w urzędzie dział księgowości
    rok się zamknął a teraz znaleźli jakieś nie zaksięgowane rachunki z przed roku za kursy istny horror

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL