Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 110564 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Na co sie przesiasc? , m&m 27/06/01 11:16
z Voodoo3 2000

  1. Na GF256 DDR, albo , SpiderMAN 27/06/01 11:18
    GF256 SDR. Tanio i szybciej od MXa. Chyba, ze masz kasiore to na Ati Radeonka DDR

    Yeah, it's me...

  2. Jestem Tego samego zdania... , Piatek 27/06/01 11:30
    co do GF256 no i DDR byłby najlepszy, też miałem V3 2000, i jak się przesiadłem na CLAP'a 256DDR to stwierdziłem że to dobry wybór, a MX jest wolniejszy od 256 w wyższych rozdzielczościach.

    1. no ale , m&m 27/06/01 12:41
      nigdzie tego clapa nie oge dostac a chcialbym sklepowego z gwarancja

      1. A skad jestes? , Dexter 27/06/01 13:05
        Mam namiary na dwie firmy, moze wysylkowo da rade...

        Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
        Odpowiedzi oleję.
        THX!

        1. jestem , m&m 27/06/01 18:33
          z Plocka

  3. Zastanow sie jeszcze nad , JE Jacaw 27/06/01 14:35
    1. Kyro - recenzje z sieci wygladaja smakowicie, pamietam, tez, ze ktos z boarda to cos kupil i byl bardzo zadowolony
    2. Co do GeForce, to zgodze sie, ze 256 DDR jest szybsze od MX'a (ale bierze wiecej pradu... upewnij sie, ze Twoja plyta przyjmie to malenstow), natomiast 256 SDR jest raczej wolniejsze od MX'a (to zalezy od konkretnej gry i wykorzystanie przez nia potokow teksturujacych).
    3. ATI tez bardzo ladnie wypada w testach, a Ci ktorzy ja maja sa zadowoleni, tym bardziej, ze ponoc jakosc obrazu jest lepsza od GF.

    W sumie przydaloby sie, gdybys powiedzial ile masz na to kasy.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

  4. mam , m&m 27/06/01 18:36
    Asusa P2B-F rev 1009b i 250W zasilacz a na karte chce przeznaczyc tak ok. 400 (aha MUSI byc tv-out)

    1. clap pojdzie bez problemu , +Kania+ 27/06/01 22:34
      j.w.

      COOOOMBAAAYAAAA!!!

      http://agnes.robi.to/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL