Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50

 Dzisiaj przeczytano
 1846 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Które detonatory?? , Gambit 29/06/01 08:58
Hej...witam
Mam pytanko. Mój sprzęt to D800, GF2MX Microstara i plyta MSI K7T Turbo. System W98SE, DX8.0. Które detonatory wycisną najwięcej z tej konfiguracji?
Dzięki za jakiekolwiek info.

Pozdrowienia...
Gambit

  1. Jaki windows? , SpiderMAN 29/06/01 09:12
    Jak 9x to sprobuj 10.80, a jak 2k to sprubuj 7.91.

    Yeah, it's me...

    1. U mnie też najlepiej chodzą 10.80 , sebtar 29/06/01 16:15
      I oczywiście też mam GF2MX i proca AMD.

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

  2. 12.40 , AmerIor 29/06/01 10:40
    pod 3dmarkim 2001 lepszego kopa dają 12.40 i wzwyż

  3. 12.90... , Karas 29/06/01 11:16
    ... u mnie na duronie i clap-ie chodza najszybciej .Nie ma z nimi problemu ale nie testowalem jeszcze przypadlosci (na det.10.xx , 11.xx, 12.xx) q3+r_ext_compress_textures 0. Moze dzisiaj znajde czas. Polecam 12.90. Jakby kogos zachecilo to wynik w 3dm2k1podskoczyl w porownaniu do 12.41 o jakies 70 pkt-ow (przynajmniej u mnie).

    pozdr Karas

    Conspiracy Theory...

    1. no co jest... , Karas 29/06/01 11:18
      ... z tym http wiem ze postawilem tam trzy kropki ale to jeszcze nie powod zeby od razu dodawac http. Przydaloby sie z tym cos zrobic.

      Conspiracy Theory...

      1. Zrobilem... , Kilgor-Admin 29/06/01 23:20
        nowa wyszukiwarke i nikt nawet nie powiedzial czy to jest to co powinno byc wiec to mi nie przeszkadza (czyli te http:))

        Pozdr. Kilgor
        Admin Board'a

  4. Tak 12.90 , Miro 29/06/01 16:22
    Są szybciutkie zwłąszcza w 3DMarkach (w open gl bez zmian).

  5. z dotychczasowych , Hokum 29/06/01 18:32
    doświadczeń 12.90 są najszybsze. A przeżuciłem już ich sporo. I nie chodzi o 3DMarka..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL