Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50

 Dzisiaj przeczytano
 2050 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Autoreset , DJopek 29/06/01 21:09
Od chyba dwóch godzin nie mogę sobie poradzić z komputerkiem. Sam się resetuje. Niezależnie co robię, czasami w ogóle windows tuż po załadowaniu robi sobie reset, a jak nie to jak cokolwiek otworzę to wyskakuje że "explorer.exe wygenerował błędy ble ble itd.". Nie wiem co jest. Komp to Duron 850@1GHz, 256MB RAMu, Soltek SL75KAV, Cd-rom noname 24x, Dvd-rom LG, Riva TNT1. Do tego Windows 2000 Pro PL + SP2 PL. Przed tymi dwoma godzinkami nic nie robiłem oprócz chodzenia po necie i grania w Elasto Manię ;). W tle cały czas Norton AntiVirus z dzisiejszym nawet upgradem... Co to za cholerstwo że tak się dzieje. Może to zasilacz (235W)? Ale chyba już wcześniej miałbym problemy a nie dopiero teraz i tak nagle??? Zrobiłem "naprawę" Win2k z dysku instalacyjnego ale też nie pomogła, cały czas to samo :((( Może ktoś ma jakiś pomysł? Byłbym bardzo wdzięczny.

  1. RAM. , PKort 30/06/01 01:18
    Masz problemy z RAMem. Przeczyść banki, przemyj spirytusem złącza na kości. Jak nie pomoże - reklamuj pamięć.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. No ale wcześniej chodziło bez problemów , DJopek 30/06/01 08:48
      więc czemu tak nagle się stało?

      Ale zobaczę - przeczyszczę lub ewentualnie wymienię...

      Pozdrawiam
      DJopek

  2. Kurcze - dziwne to wszystko , DJopek 30/06/01 11:28
    Dzisiaj już jest wszystko w porządku, a nic jeszcze nie zrobilem (nawet nie przeczyściłem banków RAMu)??? Zero problemów, restartów... Ale może dla świętego spokoju przeczyszczę cały komputerek...

    Pozdrawiam
    DJopek

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL