Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55

 Dzisiaj przeczytano
 5794 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem... , MEST 30/06/01 14:09
Kupilem Athlona 1GHz na Abicie KT7A i aktualnie mam wentyla Titana (chociaz czekam na paczke z Coolermasterem :]) i GFa 2
GTSa. Ladnie zrobilem instalke windy,Via packa 4in1 i tak dalej... Temp. przy maksymalnym obciazeniu dochodzi do 57 C.
Problem w tym ze jak odpalam giery po jakims czasie grania lub czasem od razu przy ladowaniu wylaza do windy i lipa.W starszych gierach czas oczekiwania na "zwis" jest dluzszy". Nie wiem w czym tkwi problem czy to za slaby wentyl czy co? Wirusow nie mam (robilem antywirem i kilkaaaaaa reinstalek). Grafa tu chyba tez nie jest problemem bo sprawdzalem tez na mxsie. Ludzie pomocy! Weekend sie zbliza, a Coolermaster ma najwczesniej byc w srode :]
pozdr.

wiesz co? :P

  1. może , Morgan Shadow 30/06/01 17:47
    za słaby wentyl albo źle założony (zła pasta silikonowa albo jej brak), gorąc we wnętrzu obudowy spowodowany różnymi czynikami ?

  2. tak to przegrzewanie , rapra 30/06/01 19:34
    wentylatory Titana sa cienkie. Lepsze juz te zwykle aluminiowe z duzym wentylatorem - temp. jest nizsza nawet o 10-15 stopni.
    Dodatkowo zapewne nie masz wentylatora w obudowie wyciagajacego cieplo na zewnatrz - zdecydowanie polecam (mozesz tez zdjac pokrywe obudowy po stronie procesora).
    Ale problem moze wynikac z przetaktowanego RAMu - albo za wysoka czestotliwosc ablo za ostre ustawienia.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL