Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55

 Dzisiaj przeczytano
 5857 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki MX ? , zeb 30/06/01 15:59
Mam GeForce2MX noname. Pytanie: w jaki sposób sprawdzić nie odrywając radiotora z karty jakiego mam mx - czy to jest sam mx czy mx200 lub mx400 ?

Pozdrawiam Zeb

Zack

  1. Bodajże po taktowaniu , Piter 30/06/01 16:08
    O ile się nie mylę to mx400 chodzi 200/166 a ewentualnie można by w Sandrze sprawdzić...chyba:)

    "Uspokój się! bo zobaczysz,
    dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

    1. MX400 chodzi , rapra 30/06/01 17:24
      na 200/xxx - w zaleznosci od producenta od 140 do 183. MX zwykly sprzed podzialu - 175/xxx - xxx od 140 do 166.
      MX200 latwo poznac po wydajnosci - nie przekracza 3000pkt w 3DMarku 2000.

      1. mala korekta... , 0r8 30/06/01 21:48
        moze sie czepiam ale:
        "MX zwykly sprzed podzialu - 175/xxx - xxx od 140 do 166"
        ale xxx powinno byc od 166 do 183.
        np. hercules wypuszczal mx'y (sprzed podzialu) o taktowaniu 175/183.
        pozdr.

        1. O.K. , rapra 30/06/01 22:43
          Masz racje - Herkules mogl.
          Ja podawalem taktowanie bardziej popularnych kart typu OEM - montowanych setkami zwyklym smiertelnikom - a wtedy nie widzialem jeszcze 183MHz na pamieciach - dopiero ostatnio MX400 prolink bywaja tak ladnie zakrecone.
          I tak wazniejsze dla rozroznienia jest taktowanie jadra.

  2. wszystkim , zeb 30/06/01 17:46
    wielkie DZIĘKI za info.

    Wyszło (wg szybkości pamiątki i procka na karcie), że mam zwykłego MX'a, a w 3DMarku2000 mam 4369

    Pozdrawiam Zeb

    Zack

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL