Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24
 » KHot 18:22
 » Hitman 18:20
 » elliot_pl 18:17
 » bmiluch 18:07
 » Artaa 17:59
 » Star Ride 17:58
 » alien1 17:58
 » dugi 17:56
 » Doczu 17:54
 » Dexter 17:53
 » Kenny 17:42
 » Yatanza 17:36
 » laciak88 17:35
 » JE Jacaw 17:26
 » McMi21 17:24
 » PaKu 17:22

 Dzisiaj przeczytano
 22372 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jeszcze raz BE6-2 , mik 1/07/01 22:06
Dzieki Soulfly za odpowiedz na pytanie 10 postow nizej, ale chyba nie do konca sie zrozumielismy.

Moj klopot polega na tym ze komp sie calkowicie wylacza, niezaleznie ile i jakie czesci sa w niego wmontowane po ok 3 sek .
To samo dzieje sie gdy jest tylko plyta (bez procka itd) - zapika pare razy i off. Czas da sie wydluzyc wciskajac ciagle RESET , ale to chyba nie o to chodzi . Cociekawe wlaczenie po takim wylaczeniu mozliwe jest tylko przez wyjecie wtyczki i wlozenie po 5 sek. Tylko ze wtedy komp wstajhe bez zadnych przyciskow i po 3 sek koniec i znowu wtyczka.

  1. wlacz , ViS 1/07/01 22:13
    kompa z sama plyta, z prockiem i z ramem
    dalej tak samo ?
    to zmien zasilacz
    dalej ?
    walnieta plyta

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  2. Jeśli się nie mylę ... , M@ryna 1/07/01 22:53
    Poszukaj w arciwum, ktoś opisywał podobny przypadek i z tego co pamiętam rozwiązaniem było odpowiednie podłączenie wiatraczka do proca, jeżeli nie był podłączony witrak do procka pod gniazdo do tegoż płyta stwierdzała że takowego nie ma a więc nic nie chłodzi procesora i należy wyłączyć kompa, nie jestem pewien tego co piszę więc jeśli mi się coś pokiełbasiło to sorki..a jeszce coś wiatrak musi mieć kontrolę obrotów... to tyle..

    By Tina Von Trocki
    Fabryka Drewnianych Kaloszy Inc.

    1. ale to sie odnosilo jak sie nie myle , Soulfly 2/07/01 06:17
      do plyt pod amd

      delete dead.letter del dead.letter
      dele dead.letter mc

      1. ano masz rację... , M@ryna 2/07/01 07:06
        http.//www.dyd.net2000.pl/cgi-bin/dyd/perl/board/board.pl?14842

        By Tina Von Trocki
        Fabryka Drewnianych Kaloszy Inc.

        1. ale z tego co widzę linknie jest aktywny... , M@ryna 2/07/01 07:09
          Wdyskusji brali udział Rafael3D , Umek, JaroMi, doczu, i jeszcze kilku dnia 27 do 28-12-2000

          By Tina Von Trocki
          Fabryka Drewnianych Kaloszy Inc.

          1. jest tylko zamiast . powinno być : w nagłówku.. , M@ryna 2/07/01 07:12
            123

            By Tina Von Trocki
            Fabryka Drewnianych Kaloszy Inc.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL