Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36

 Dzisiaj przeczytano
 47485 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z plikami *.pst , Dracoxik 5/07/01 13:26
Zarchwizowana przeze mnie poczta w pliku *.pst zajmuje mi ok. 600 MB - na pracowniczym dysku jest to niebagatelna wielkość, postanowiłem więc zgrać to cudo na CD-ROMa, przeglądać archiwum z tego nośnika i zwolnić jednocześnie trochę miejsca na HDD. Niestety, przy próbie odtworzenia archiwum z CD-ROMa Outlook informuje, że nie może odtworzyć poczty, ponieważ plik jest "tylko do odczytu". Wiem, że ponowne zgranie pliku na HDD rozwiązuje problem, ale czy ktoś zna może metodę, aby jednak odczytywać pocztę z CDka (potrzebuję tylko ją odczytywać a nie modyfikować). Może są jakieś programy, które "skołowałyby" nieco "kochanego" Outlooka ? Będę dźwięczny za pomoc...

yoma taisan!

  1. Można tak zrobić , PKort 5/07/01 20:12
    jeśli masz nagrywarkę w komputerze - formatujesz płytę jako "DirectCD" albo coś podobnego, zostawiasz niezamkniętą sesję i przeglądasz pocztę w ten sposób.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. brak wypalarki... , Dracoxik 6/07/01 08:58
      Niestety mam tylko napęd CD-ROM. Nie da się jakoś oszukać Outlooka np.: doistalować odpowiedni programik, który napęd CD-ROM potraktowałby jako dysk twardy - odczyt byłby z CD-ROMa a teoretyczny zapis de facto miałby miejsce w wyznaczonym miejscu na HDD (wtedy Outlook by się nie pluł...)

      yoma taisan!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL