Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » power 01:16
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43

 Dzisiaj przeczytano
 5258 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

PCI Storage Controller i Win 98se... , Karas 7/07/01 12:18
...wlasnie tego urzadzenia nie instaluje win98se bo chyba nie ma w/w sterownikow w systemie. Kumpel ma abita be6-II ale nie ma plytki do niej . Jezeli moglby ktos podeslac ten sterownik na priva lub podac link do strony z ktorej moglbym to cos sciagnac bede wdzieczny. Oczywiscie na Winme bylo oki ale z winme mial same problemy wiec sie przezucil na win98se.

pozdr Karas

Conspiracy Theory...

  1. Stery , JaccekZ 7/07/01 13:08
    sa dostępne na ftpie veracompu , no i abita oczywiście. Ten ster odpowiada za highpointa 366 lub 370 w zależności od versji płyty

  2. zanim ściągniesz to sprawdż wersję biosu , robert71 7/07/01 13:25
    kontrolera .Wyświetla się jak kontroler sprawdza dyski np: ver .1.03b1. Wersja biosu odpowiada wersji sterowników i takie masz ściągnąć!!!

    *** ********** *** ** ******* *******.

  3. Czy moglby ktos... , Karas 7/07/01 16:00
    ...podeslac na priva ostatni lub najlepszy bios do hpt366 (be6-II) i sterownik do niego (w98se) i jeszcze moze ktos by mi powiedzial jaki ostatni bios do tej mobo jest najlepszy.

    P.S. Wersja tego hpt366 to 1.28 (moga byc tylko stery do tej wersji)

    pozdr

    Conspiracy Theory...

    1. ściągnij se z : , robert71 7/07/01 17:03
      http://www.abit.com.tw/
      ftp://ftp.abit.com.tw/pub/
      ftp://ftp.mathematik.uni-marburg.de/...irror/abit/
      rob

      *** ********** *** ** ******* *******.

  4. ale tam nie ma ... , Karas 7/07/01 17:26
    ...do tego hpt366 bo bios do be6-II juz sciagnalem jakis xu. i jeszcze pytanko .Jak bede flashowal to jakie parametry po awdflash.exe ustawic?

    pozdr

    Conspiracy Theory...

    1. NA stronie Abita jest info , Andrzej 8/07/01 14:30
      jak flashowac , dosc dokladne jak pamietam wiec tam zajrzyj , ja dawno tego nie robilem wiec nie pamietam .
      Pozdro
      A.

      "Jeżeli brak ci pomysłu na własne
      życie , to zawsze ma go ktoś inny".

    2. a to trzeba , ViS 9/07/01 00:47
      cos ustawiac ?
      ja zawsze flashuje pieknie bez zadnych parametrow

      I will not buy this record - it is
      scratched.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL