Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20
 » Draghmar 19:16
 » Wedelek 19:15
 » NimnuL 19:10
 » Wolf 19:08
 » Kenny 18:57
 » dugi 18:56
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24
 » Hitman 18:20
 » elliot_pl 18:17
 » bmiluch 18:07
 » Artaa 17:59

 Dzisiaj przeczytano
 25081 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

? Jaki monitor ? , JaKuS 1/04/01 07:40
mam zamiar wymienic monitor z 14' na 17 'lub 19 '
Niemusi byc z plaskim kineskopem.Moja karta graficzna to gf2 mx creative
JaKuS

  1. Hmm.... , Jaceqp 1/04/01 10:23
    Faktem jest, że teraz na rynku jest wiele tego typu monitorów... OK. Zacznijmy przegląd... Skoro bierzesz pod uwagę także monitory 19'' podejrzewam że masz na zakup masz całkiem sporo kasy...
    Ja skupię się na 17'', bo o nich wiem trochę więcej... Nie zalecam kupna LG Flatron 775/776FT (ergonomia pracy jest mizerna... słaba max. rozdzielczość i odświeżanie, no chyba że na 17'' będziesz siedział w 1024 ;)... Osobiście zastanawiałbym się nad zakupem następujących modeli:
    - LG Flatron 795FT ok. 1700,-
    - Samsung Syncmaster 700 IFT ok. 1600,-
    - ViewSonic PF775 ok. 1900-2000,-
    - ADI MicroScan G710 ok. 1900,-

    Wszystkie modele posiadają płaski kineskop... Osobiście podobają mi się modele Samsung'a i ViewSonic'a...
    I jeszcze jedna rada...:
    Zanim cokolwiek kupisz, popatrz trochę na działanie monitora w sklepie. Pobaw się ozdzielczościami, odświerzaniem itp... Nie kupuj w ciemno... Lepiej się dobrze zastanowić... Taki monitor powinien ci służyć ładnych parę lat...

    Aha, wszystkie monitory powinny mieć 3-letnią gwarancję... Upewnij się w sklepie.

    pozdr.
    Jaceqp

    R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  2. zajżyj , GULIwer 1/04/01 10:24
    na monitory.pl
    albo powiedz ile możesz na ten cel przeznaczyc kasy
    osobiście polecam ADI G910, jak cię stać to bierz w ciemno ;)
    mi już mamony nie starczyło dlatego mam G900, mniej elektroniki, mniejszy cieżar aż o 7 kg, a musiałem się z tym tarabanić autobusami :(

    I'm only noise on wires

  3. Zajrzyj na ... , Yosarian 1/04/01 10:28
    ... www.nec.com.pl a poza tym kilka postów niżej. Samsungów nie polecam.
    Pozdr.
    Yosarian

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL