Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12683 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

de-biut :) , RoBakk 9/07/01 23:29

Oto jak Pan Bog szukal narodu, ktory moglby sobie wybrac . Na poczatku
przyszedl do arabow. Pyta sie:
- Czy chcecie moje przykazanie?
- A jakie?
- "Nie kradnij" .
- Panie! My zyjemy z rabowania karawan, jezeli przestaniemy krasc, to jak na
tej pustyni bedziemy mogli wyzyc, jest to niemozliwe! Nie chcemy takiego
przykazania.
Przyszedl Pan do Amorytow i pyta
- Czy chcecie moje przykazanie?
- A jakie?
- "Nie zabijaj" .
- Panie! jestesmy najbardziej walecznym narodem, zyjemy z wojny i z podbojow,
jak bedziemy mogli egzystowac bez zabijania? Nie, nie chcemy twojego
przykazania .
Przyszedl Pan do Amalekitow i pyta:
- Czy chcecie moje przykazanie?
- A jakie?
- "Nie cudzoloz" .
- Panie! podstawa naszego kultu sa kaplanki oddajace sie milosci w swiatyni,
jezeli tego zaniechamy to co stanie sie z nasza religijnoscia, nasza wiara?
Nie, nie chcemy Twojego przykazania .
Pan Bog byl juz w klopocie, ale zobaczyl maly narod izraelski znajdujacy sie w
niewoli egipskiej, przyszedl do nich i pyta:
- Czy chcecie moje przykazanie?
- A ile by ono kosztowalo?
- Nic, za darmo!
- Tak calkiem bez placenia?
- Calkiem za darmo!
- To my bysmy wzieli dziesiec.. .

Najlepszym sposobem zamawiania
piwa jest powiedzenie: Ubik

  1. dobre :) , ViS 9/07/01 23:32
    tez swieze :)

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  2. Żekłbym , DJopek 10/07/01 09:44
    że boskie ;)))

  3. Do-bre :)... , Hali 10/07/01 12:43
    j.w.

    Pozdro.

    |o_o| Because I got high |o_o|
    ----- ^v- or drunk -v^ ----

  4. :))))))))) , Agnes 10/07/01 21:08
    :)))))))) , Robaczku ;)

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

  5. ażż , GULIwer 11/07/01 01:52
    starych obudziłem ;)
    super dofcipy

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL