Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:27
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12456 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ufff ...... powoli toniemy w Trójmiastku , dida 10/07/01 02:19
Ulice zalane nie ma szans na przejechanie samochodem, komunikacja nie działa, pociągi nie jeżdża wszystkie trasy wylotowe oodciete. O dziwo kabelki telepsy nie zamokły az tak bardzo, ale zaczyna powoli szwankowac telekomuna. Komóry przeciązone - prawie stan wojenny. Jak jeszcze kilka godzin popada to kombinuje kabel wodoodporny i wynosze sprzet na dach ;-))))

Z zatopionego Trojmiastka
DIDA

PS. A jeszcze dzisiaj musze byc w WAWIE - chyba wpław

  1. Motorówka , exmac 10/07/01 08:28
    i Wisłą. Nie będziesz stał w korkach :)))

  2. przechlapane , vaneck 10/07/01 08:30
    ale tu się nie ma co śmiać - dzisiaj rano w radio RMF podali że się jakiś facet utopił we własnym aucie. Nie zdążył wysiąść...

    A little less conversation, a little more action
    please

  3. To rzeczywiście , DJopek 10/07/01 09:42
    musiało trochę u was popadać. Mam nadzieję że wreszcie skończy bo w piątek już wyjeżdżam do Kołobrzegu i nie chce nawet małych deszczyków ;)

    Pozdr.
    DJopek

    1. Sprawdź pogodę na Yahoo , exmac 10/07/01 10:23
      Będzie lało co najmniej do soboty, a może nawet dłużej. Sorry.

      1. Grumt to dobre wiadomosci no nie..... , dida 10/07/01 11:30
        Do wawy sie nie wybralem bo nawet zabraklo strasznie tanich biletow lotniczych - jedyny sposob aby dzisiejszego ranka wydostac sie z Gdanska. W sopocie i Gdyni OK. Gdansk jeszcze czesciowo zalany - pociagi na trasie Wawa _Gdansk zaczna kursowac najprawdopodobniej jutro - i to sie nazywa odciecie od swiata ;-((((

        Dzisiaj nawet do robotki nie udalo mi sie dojechac. Ale co tam za chmurami juz sloneczko widac i przestalo nareszcie lac - padalo od wczoraj od 15 do dzisiaj do 11

        No to milego - lodzi dzonek itp zabraklo juz wczoraj ;-))))

  4. heh , ZRYTY_BERET 10/07/01 11:34
    widziałem wczorja w TV 3masto.......
    współczucia........

    ZRYTY_BERET = Zryty_Berecik

  5. E... tam wcale nie jest tak zle , Poke 10/07/01 16:11
    juz nie pada, troszku slonko swieci, internet dziala, wiec siadam na moj rower wodny i plyne do domu!

    P.

    09 sierpien 2008 - penitentiam agite

    1. Hoi hi jedziesz pobajkwaterować !!!! , dida 11/07/01 16:20
      Spotkajmy się na Oruni

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL