Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 18087 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

LUDZIE!!! (ICQ Banner Remover) , Godmaker 11/07/01 00:31
Skąd to sciagnac bo mam juz 3 rozne i kazdy w inny sposob rozwala mi Icka !!! (2000b)
Gdzie znajde "tego wlasciwego"
Z góry dzieki :)

...:::| Think for yourself |:::...
...:::| Question authority |:::...

  1. a nie lepiej samemu w/g przedstawionej receptury? , XTC 11/07/01 00:57
    ja tak sobie zrobiłem i wszystko jest w porządku już kawał czasu (a ICQ 24h/dobę on-line)...
    (procedura była przedstawiana (linki) - nawet nie wiem czy nie na TPC czy pc.cośtam.pl)

    Linux

    1. no to mozesz , DraxteR 11/07/01 01:46
      namiary na to zapodac ?
      albo plik na maila ?

      Dzieki z gory :)
      PozdroffkaS :))

      ----------------------------
      Your heart is free.
      Have the courage to follow it.

  2. A po co usuwać...? , Zuby 11/07/01 09:15
    Sporo osób używa GG, które też ma reklamy, ale jakoś nikomu one nie przeszkadzają (znaczy się, nikt nie zrobił usuwacza reklam). Może dzieje się tak dlatego, że to są NASZE reklamy, swojskie.... :))

    1. raczej Ci co używają ICQ nie mają powodów używać GG... , XTC 11/07/01 09:22
      (po co się uwsteczniać) ... i jak ktoś używa ICQ od czasów zamierzchłych to go te reklamy mają prawo teraz wnerwiać... mnie wnerwiło gdy nagle siadam do kompa i miałem wrażenie, że "ktoś mi w MOIM icq namieszał"...

      Linux

      1. dokladnie , DraxteR 11/07/01 09:44
        Popieram :)

        ----------------------------
        Your heart is free.
        Have the courage to follow it.

  3. SZKODA ze nie , konto-usuniete1 11/07/01 10:07
    udostepniasz maila:))
    Coz nie wiesz co tracisz

    Nine Inch Nails to jest TO :)
    iRacing Driver :)

    1. Ale ja , Hali 11/07/01 14:03
      udostępniam, i jak byłbys w stanie wysłać na priva to byłbym wdzieczny :-)

      Pozdro.

      |o_o| Because I got high |o_o|
      ----- ^v- or drunk -v^ ----

    2. wiem co trace... , Godmaker 12/07/01 19:36
      Stale zawaloną skrzynke i godzinne sciaganie po 40 razy tego samego... Dziękuje....
      Jakbym mial stałke to co innego ale tak to wybaczcie :(

      ...:::| Think for yourself |:::...
      ...:::| Question authority |:::...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL