Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 24449 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Age of Empires 2 , rafmart 11/07/01 14:52
Kumpel pozyczyl mi ta gierke, ale jest to tzw. wersja miedzynarodowa :-). Czesc tekstu jest po polsku, inna po czesku (?), a jeszcze inne po angielsku. Pewnie pomoglaby zamiana pliku language.dll i moze jeszcze setupenu.dll. Jesli komus chcialoby sie podeslac te pliki na priva to byloby fajnie :
Najlepiej z wersji PL.
A moze macie jakies inne pomysly co jeszcze trzeba podmienic ?
Zna ktos moze jakis link do strony z wav'ami do tej gierki ?
Chodzi mi o pliki poprzedzajace i konczace kampanie (u mnie nazywaja sie c1....... .wav), bo te sa po rusku :-).
Hej.

  1. Jest tak , marcin79 11/07/01 21:23
    moge Ci wyslac te pliki, ale w sumie waza 2,7MB, wiec musialbym je podzielic (rar lub win commander - co wolisz) i nie obiecuje ze przez modem i tespe dojdzie w jakims rozsadnym czasie (troche mi zal kasy, wiec pliczki bylyby za dwa, trzy dni w calosci u Ciebie). Jeszcze jedna rzecz: mam tylko angielska wersje. Pozdro

    ~~~~ sapere aude ~~~~

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL