Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 24437 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Program do niskopoziomowego formatowania dysku! , Kevin 12/07/01 12:03
Jeśli ktoś wie gdzie takiego szukac to bardzo proasze o adres!

  1. ja szukałem przez google takiego czegoś do seagate... , XTC 12/07/01 12:13
    i znalazłem naprawdę b.fajny program... w pakieciku były dwa... jeden odmówił współpracy bo zbyt dużo było uszkodzone... a drugi (z interfejsem "graficznym tekstowo") zrobił co trzeba i dysk odzyskałem... (bo był już spisany na straty) bardzo sympatycznie przedstawione były głowice wędrujące po kolejnych cylindrach :) - a ... i ręcznie musiałem mu zadać parametry (odczytane z nalepki na dysku) - konkluzja... poszukaj do swego dysku przez google...

    Linux

  2. ja zas wpisalem , rapra 12/07/01 22:33
    na wyszukiwarce ftp ( http://internauci.pl ) lowformat i zalazlo mi pliczek lowformat.zip - siakis taki programik do tych rzezy ale go nie sprawdzalem

  3. Zalezy... , daver 12/07/01 23:41
    jakiej firmy masz hdd. Wejdz na stronke producenta. Kazdy zadbal o soft tego typu, wiec problemu nie bedzie, najprawdopodobniej to lifeguard lub cos podobnego (sa opisy wiec no problem), oprocz opcji low level format najczesciej jest tez mozliwosc diagnostyki, zmiany UDMA, szybkie zakladanie i formatowanie partycji itp. Poszukaj u producenta dysku a na bank znajdziesz.

    pozdr.

    I use arch btw

    1. właśnie , GULIwer 13/07/01 13:11
      zapewne bedzie to coś od Ontraka (Seagate i IBM) a u WDC jest chyba WDcleaner

      I'm only noise on wires

  4. Jaki dysk? , PandaX 13/07/01 11:32
    Jakiej firmy masz HDD? Mam program ktory uruchamia sie tylko wtedy, gdy w kompie jest dysk quantuma, ale obsluguje tez dyski innych producentow. Kiedys potraktowalem tym programem seagate - przezyl. Jak chcesz do puszcze ci mailem. Pozdry

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL