 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 34312 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Zdałem maturę !!! , Dracoxik 13/07/01 14:11 ... w 1996 roku. Ale i tak gratulacje się należą, nie ? :) (to w nawiązaniu do częstych postów, jakie mam okazję poczytać)yoma taisan! - Gratulacje , exmac 13/07/01 14:13
Z okazji zdania matury i ukończenia podstawówki (w terminie mam nadzieję :)))))- a jak !!! , Dracoxik 13/07/01 14:29
Taaaaak... pełne 8 lat starej dobrej podstawówki - ehhh, Atari 65XE i Strip Poker Suzi... to były czasy :)))yoma taisan!
- ja też zdałem , robert71 13/07/01 14:29
ale w 91'
Ha ha ha*** ********** *** ** ******* *******. - nie matura... , PrzeM 13/07/01 14:34
...lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera...PrzeM
above the mind - powered by meat... - Ja tez!!! , KHot 13/07/01 16:12
Ja tez zdalem 1996 ;-)Pozdrawiam
KHot - a ja [jak dobre pojdzie] to zdam w 2002:) , +Kania+ 13/07/01 16:25
j.w.COOOOMBAAAYAAAA!!!
http://agnes.robi.to/ - No to witaj , DJopek 13/07/01 16:49
w klubie :P
Tylko niech się wreszcie zdecydują czy będzie stara czy nowa...
- cool , Mr.Byniu 14/07/01 05:42
1996r.
stare niedobre czasy :) |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|