Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56

 Dzisiaj przeczytano
 42500 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

AC -3 i Dolby Digital 5.1 HELP !!!! , Koziol 14/07/01 16:15
Mam qmpla, ktory ma problem z konfiguracja 5.1
Posiada k.dzwiekowa SB L!VE 5.1 i glosniki CREATIVE
Desktop Theatre DTT2200. Problem polega z konfiguracja glosnika centralnego. W opcjach dzwiek jest ustawiony jako 5.1. Dema Creativa wykrywaja centralny glosnik i uzywaja go do prezentacji....

Odtwarzajac DVD wykrywane sa jedyne 2 glosniki w STEREO. A zmiana na 5.1 jest nie mozliwe gdyz okienka do zaznaczenia sa szare :(

GG : 1515425
ICQ : 19922002
*CMOK*

  1. jaki masz odtwarzacz DVD? , Erew 14/07/01 19:13
    Jeżeli to PowerDVD to we właściwościach audio należy wybrać Audio Output Interface. Tam się zmienia wyjście z którego korzysta program np. Use S/PDIF output.

    1. DVD , Koziol 14/07/01 20:42
      DVD LG

      GG : 1515425
      ICQ : 19922002
      *CMOK*

      1. Mam na myśli program , Erew 14/07/01 21:38
        odtwarzający DVD, a nie napęd DVD, chyba że masz sprzętowy dekoder.

  2. w opcjach programu , MayheM 15/07/01 12:27
    musisz zajrzec i ustawic sobie wyjscie, ustawic tez rodzaj dzwieku (zazwyczaj kilka opcji do wyboru min ac3, surround itp).

  3. hehheh , Tummi 15/07/01 15:35
    HEY !!!

    Jak kolega nie zainstaluje filtrow InterVideo AC3 to bedzie mial tylko stereo. Filtry sa do zassania z divx.pl z dzialu, ktory prowadzi Mike - to jest chyba na glownej tworzenie czy cos takiego... Potem AC3 audio i wszystko jest opisane... Prawie - filtry trzeba zgrac (najwygodniej) do katalogu c:\virus\system i tam je zarejestrowac (jest odpowiedni .bat). Wtedy wsio powinno zaczac dzialac...

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. inne wyjscie , Tummi 15/07/01 15:36
      HEY !!!

      Mozna tez zainstalowac WinDVD - pomaga :))

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL