Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23

 Dzisiaj przeczytano
 41595 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Power Loss Recovery co oznacza taka zworka na płycie , ipservice 15/07/01 16:55
jakie jest jej przeznaczenie

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Lepsze minimum z maksimum niż
maksimum z minimum.

  1. zworka odpowiada za , NICR4M 15/07/01 17:34
    ponowne uruchomienie komputera w przypadku naglego, nieprzewidzanego zaniku zasilania - funkcja ta bardzo przydaje sie ATXowym serwerom, ktorych administratorzy nie wyposazyli w UPSy :) - wiekszosc plyg glownych zamiast zworki zawiera odpowiednia opcje w BIOSie

    1. Wniosek - jeśli twój komputer nie , sebtar 15/07/01 17:46
      jest serwerem to nie włączaj tej funkcji, bo później będziesz wysyłał na boarda posty o dziwnym zachowaniu się komputera :)
      Pozdro!

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

  2. STR Function jeszcze tej zworki nie moge rozszyfrować , ipservice 15/07/01 17:58
    dziękuje za wyjaśnienie Power Loss Recovery. Co znaczy to STR Function.Dzięki z góry.Niestety z instrukcji nie moge wykapować-nieznajomość angielskiego :-(((

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Lepsze minimum z maksimum niż
    maksimum z minimum.

    1. Chyba Suspend To Ram , Świstak 15/07/01 18:16
      Ta zworka włącza Suspend To Ram. Czyli w stanie uśpienia wszystkie podzespoły komputera będą wyłączane, tylko zawartość pamięci bedzie podtrzymywana. Chyba o to chodzi.

      1. tak o to ale..... , ipservice 15/07/01 18:20
        jak jest lepiej włączyć ją czy wyłączyć.Nie oszczędzam na prądzie mam zniżki :-)))

        ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
        Lepsze minimum z maksimum niż
        maksimum z minimum.

        1. do tej pory funkcja ta mi sie nie przydala :) , NICR4M 16/07/01 10:26
          wiec chyba nie musisz jej uruchamiac

          1. Ale przyznasz że miło jest włączyć kompa ... , Umek 16/07/01 23:01
            i mieć system po kilku chwilach - co prawda i tak daleko jeszcze do np: magnetowidu ale i tak nieźle...

          2. a nawet , GULIwer 17/07/01 08:24
            jej włączenie może powodować problemy (kiedys był post na bordzie żo kompo po hibernacji nie wstawał i rozwiązaniem okazało sie przestawienie w biosie STR na POS)

            I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL