Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33

 Dzisiaj przeczytano
 51601 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Duży i poważny problem - Photoshop , milekp 16/07/01 12:20
Pracuję w pewnej firmie. Dostałem nowy sprzęt i chcę zainstalować na nim Photoshopa - wersję 6.0PL (jeśli już jest) lub 5.0PL. W budżecie mam zapisane, że to musi być zakup + usługa (w najgorszym wypadku zainstalowanie:)). Dlatego mam pytanie, czy ktoś zna oficjalnego dystrybutora tego programu (jeśli taki w Polsce działa)?. Ewentualnie jakąś firmę, która oprócz programu zaoferuje coś więcej (materiały szkolniowe, itp.). Dodam, że firma mieści się w Poznaniu.
Ewentualny kontakt na

  1. kto sie bedzie w to bawil dla jednego pudelka , ZEFello 16/07/01 15:28
    chyba ze jakis roman nowak z garazu obok - qp 100 pudelek to przyjada zainstaluja - ale osobiscie nie spotkalem sie z taka usluga - przynajmniej jezeli chodzi o tych duzych dealerow
    - sa firmy od pudelek i sa firmy od szkolen

    ZeFeL
    ~ThE Sygnity TeaM~

  2. oficjalnym dystrybutorem jest , none 16/07/01 16:17
    firma WIMAL - http://www.wimal.com.pl
    Jesli chodzi o uslugi/kursy to bedzie raczej ciezko. Napisz do nich albo zadzwon to ci kogos poleca (moze nawet kogos z Poznania).

    -----------------------
    .none

    1. albo , Jackal 16/07/01 19:22
      naucz sie sam a lekcji szukaj w internecie a zacznij od :

      http://www.photoshop.pl

      pozdro,

      Jackal

      !i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i
      pozdro,
      Jackal

  3. Ja znam , milekp 17/07/01 12:36
    Photoshopa bardzo dobrze. Pracuję na nim od 3 lat. Ale muszę wykonać budżet, gdzie zapisano program+usługa. I chcę dwa pudełka. Jakby nie było jest to kilka tysięcy złotych.

  4. none , milekp 17/07/01 12:44
    Dzięki za wskazanie adresu.
    Pozdrowienia. Miłosz

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL