Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32

 Dzisiaj przeczytano
 50227 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

nagrywarki "LG" i cd "LG" , ipservice 17/07/01 13:12
czy ktoś ma jakieś zdanie na temat tej firmy? Czy warto kupić?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Lepsze minimum z maksimum niż
maksimum z minimum.

  1. Mieli wpadkę , exmac 17/07/01 13:14
    z serią CD i DVD, które po pół roku pracy ulegały "zakurzeniu", ale od tej pory się poprawili. Raczej solidna firma, ale nic rewelacyjnego.

  2. LG a CloneCD... , Gambit 17/07/01 14:40
    Jest napęd CD-RW LG, który obsługuje CloneCD. Jest to LG CED-8120B.

    Pozdrowienia...
    Gambit

    1. Właśnie o to mi chodziło , ipservice 17/07/01 18:10
      O tym napędzie myślałem.Właśnie chce kupić bo jest tani

      ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
      Lepsze minimum z maksimum niż
      maksimum z minimum.

  3. posiadam..... , Ralph 17/07/01 16:33
    akurat posiadam i uzytkuje CD_RW LG 8080B 8/4/32 Box
    i CD ROM LG 52x - co do nagrywarki to jakosc jest adekwatna do ceny, dosyc intensywnie ja eksploatuje i nie zawiodlem sie; odnosnie CD ROM-u LG 52x - czesto lubie sie rozpedzic (i tak juz do konca), nabrac obrotow i nie chce zakonczyc tego procederu - wczesniej kozystalem z CD-ROMu Creative, zbajerowanie wygladal, ale okazal sie jeszcze wiekszym niewypalem niz LG. Podsumowujac - jakosc LG w przypadku napedow , o które pytasz jest adekwatna do ceny (moim zdaniem) - decyzja nalezy do Ciebie
    -----
    pozdrowionka

  4. wedlug mnie , Kemot 17/07/01 18:49
    LG cos ostatnio sie popsulo Mam kontakt ze spora iloscia napedow LG 52X (pracownie komputerowe) i co jakis czas cos im odbija. Moj domowy (tez 52x) ostatnio kilka razy nie chcial wysunac plytki. Co do RW to szfagier ma 8x4x32 OEM i w ciagu 8 miesiecy wymienial go 2 razy na nowy. Jak masz troche kasy to kup lepirj Toshibe lub Teac.
    Pozdro

  5. Moim zdaniem... , Bergerac 18/07/01 02:20
    ...najlepszy model CD-ROMa LG to CRD-8400B - czyta wszystko, nawet gazety. I jest znacznie lepszy od 52x.
    A co do nagrywarki... kupilem ostatnio TEACa W512E-K (EB) i jestem baaardzo zadowolony. Zrobilem ostatnio audio z 12-krotna predkoscia - moj discman w poscigu za autobusem czyta lepiej niz oryginalna w totalnym bezruchu ;-)

    Barbossa: You're supposed to be dead!
    Jack Sparrow: Am I not?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL