Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » PeKa 12:14
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18

 Dzisiaj przeczytano
 65809 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do lancer'a , Ciasteczk0 20/07/01 15:17
jaki wy tam ten ram macie (256 ddr)
jaka firma ?
albo jakie mozesz sprowadzic w tej cenie co macie w simmtech'u
bo majluje i nikt mi nie moze odpowiedziec
:)

  1. jeszcze jedno , Ciasteczk0 20/07/01 15:22
    NMC 8KAX+

    to co opisywales o tej plycie
    to mam pytania w zwiazku z tym
    ty porownywales ta plyte do epox'a na amd761 ?
    i ten epox tez ma 2 sloty na ram ?
    i czy ten epox do ktorego porownywales to tez ma laczone mostki amd z via
    i czy jest sens kupowac ta plyte NMC 8KAX+

    czy moze lepiej ten epox
    i gdzie mozna obydwie te plyty kupic ;P

    1. Re. , Lancer-Redakcja 20/07/01 15:46
      Przychodza do nas ostatnio tylko Microny, Byly kiedys Hyundai`e, ale byly marne.

      Jak juz pisalem obie plyty sa IDENTYCZNE!!! Najmniejszych roznic. Pod naklejka z nazwa 8KAX+ jest symbol Epox`a-8K7A, wiec to jest to samo. Oryginalnego Epox`a jeszcze nie mialem, ale juz podobno do mnie jedzie i za pare dni jego tez opisze, a widzialem go tylko na fotkach w necie i byl identyczny, zreszta taka sama nazwa i pasujacy BIOS o czyms swiadczy.
      Wszystkie plyty na AMD760 jakie wiedzialem maja tylko 2 DIMM`y-poczynajac od Asus`a na MSI skonczywszy.

  2. lancer !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie spij ;P , Ciasteczk0 20/07/01 15:43
    bo ja tu szczekam na ciebie :)

    1. zamiaucz , rapra 20/07/01 22:44
      bedzie szybciej
      ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL