Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » PeKa 12:14
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18

 Dzisiaj przeczytano
 65583 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problemy w XP... , Yog-Sothoth 20/07/01 18:10
Heh, moze nie sa to duze problemy ale jednak:
1. Dlaczego XP rozlacza i-net kiedy nic sie nie robi, oprocz sciagania pliku, kurde poszedlem spac zadowolony ze ciagnie film, budze sie a tu 10 % wiecej bo sukinkot rozlaczyl sie z netem :)
2. Dlaczego po pewnym czasie uzytkowania, gdy wybieram link z Favorites, caly Explorer zaczyna jakby lagowac, menu Fav. wolno znika, i po jakis 5 sek dopiero wchodzi adres ? Powiem ze przelaczylem Fade Effect na Scroll ale nadal to samo... moze to wina malej ilosci wolnego dysku (300 MB) ?
3. Jak jest z wirtualna pamiecia w XP, mam go na partycji 2, bo na 1 jest Me, i dla partycji 1 przydzielil on 288-576 a dla partycji 2 2-2 :) Ile powinienem wpisac ?

Hey & Big ThX

wrong fool!

  1. Żadnej z powyższych nie stwierdziłem.... , PKort 20/07/01 22:47
    Co do Netu to zamiast "logout" wybierz "Switch User" i się nie rozłączy. A co do lagów i Favs - nic podobnego.
    Swapa przydzielam tylko na partycji z WinXP - U mnie jest to od 256 do 2048 MB.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  2. Hmm ok , Yog-Sothoth 21/07/01 07:34
    Czyli wsszystko wskazuje ze to wina braku pamieci wirtualnej. co daje mi dolna wartosc swapa ? Hmm i mi nie rozlacza netu kiedy automatycznie po braku korzystania wyjdzie do menu uzytkwonikow, tylko pozniej....

    Hey & ThX

    wrong fool!

    1. To zmień wartość , PKort 21/07/01 14:16
      "Disconnect when idle for" - najlepiej w ogóle wyłączyć.

      Heavy Metal or no metal at all
      whimps and posers - Leave the Hall !!

  3. :) Hey , Yog-Sothoth 21/07/01 17:37
    PKort wyslalem ci maila, napisz czy doszedl... :)

    wrong fool!

    1. Doszedł. , PKort 21/07/01 22:07
      Zaraz coś odpiszę.

      Heavy Metal or no metal at all
      whimps and posers - Leave the Hall !!

      1. Heh :) , Yog-Sothoth 21/07/01 22:57
        PosZedl jeszcze 1 :) odpisz i na tenm pliss ;)

        wrong fool!

  4. ... , Luk 21/07/01 21:49
    te windowsy xp to już final version ???

    https://puzzlelogic.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL