Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 13:38
 » Elektron 13:34
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 71661 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jakies fajne gry na rynku ... , pachus 21/07/01 12:57
to som ? Dajcie jakies przyklady .
Bardzo mnie interesuje SOF 2, ale nie wiem czy juz wyszedl .

Pozdr.

  1. u nas na rynku mają operation flashpoint , kengi 21/07/01 14:05
    po 20 ale nie działa cuś mimo cracka.

  2. Ja polecam RTSa , PKort 21/07/01 14:23
    Emperor. Mam od dwóch dni i zagrywam się do nieprzytomności. Ktoś go kiedyś nieźle na boardzie obsmarował, ale dla mnie - rewelka.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  3. SOFa nie ma , Kacperczak 21/07/01 16:33
    i jeszcze przez kilka ładnych miesięcy nie będzie, ale jak lubisz szczelanki to na dniach (dosłownie) powinien wyjść Max Payne. Jeśli nie stronisz od cRPG, a grafika nie jest dla ciebie priorytetową sprawą to zainteresuj się Anachronoxem i Arcanum.

    Poza tym zawsze można się pobawić Tactical Operations - zwłaszcza, że jest za darmo.

  4. fajne teraz , DirT 21/07/01 22:22
    to są anachronox jak lubisz konsolowe rpg, operation flashpoint jak lubisz strzelać i obowiązkowo diablo:lod jak lubisz klikać

  5. By bylo , Lancer-Redakcja 22/07/01 00:20
    Ja duzo czasu czkalem na EF Typhoon, ale wyszedl niewypal , goscie z DID dali cila i wypuscili kicz. Spieprzyc tak dobry pomysl. Dla mnie osobiscie mimo wieku EF200 z 95 (ale to bylo dawno) nadal rulez. Obecnie pogrywam w Diablo LOD, Halflife i dodatki (przez ostatni miesiac z 3 razy przeszedlem) i inne starocie. Do nowinek siakos mnie nie ciagnie.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL