Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Elektron 13:40
 » KHot 13:38
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 72119 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z rejestrem i virus... , Yog-Sothoth 22/07/01 19:02
Otoz mialem virusa SirCam (i jednoczesnie ostrzegam przed nim, jest to vir rozsylajacy sie przez maile, posiada wlasny smtp, i cholerstwo wysyla 8000 maili do osob z ksiazki adresowej a nawet sprawdza cache przegladarki w poszukiwaniu maili), wg porad ze stron antyvirusowych usunalem w rejestrze zapisy, i zmienilem wartosc dotyczaca odpalania plikow exe, teraz nie moge wlaczyc zadnego programu, bo nie moze znalezc pliku (choc adres dobry), jedynie poprzez pliki do tego programu da sie odpalic. Nie moge nawet odpalic regedit bo to tez exe :) dobrze ze mam jeszcze Me zainstalowane. Jak naprawic to . Ta zmiana to bylo cos w stylu ""%1" *"
thX

wrong fool!

  1. ciezko... , MayheM 23/07/01 10:36
    tu to chyba deltree /y c:\windows i detree /y c:\progra~1 tylko pomoze i instalka windy od nowa.
    Ale moze ktos inny zna sposob
    Pozdro.

  2. Sproboj , Bierioza 23/07/01 12:19
    zmienic rozszerzenia exe-kow na .com albo .bat wtedy powinno sie dac je odpalic, tak samo robilo sie przeciez z virem Romeo&Juliet, a jesli chcesz gotowca to sciagnij sobie ze strony MKS-a plik .reg do usuwania w/w vira i po klopocie ( o ile regedit jako .com ci sie odpali, a powinien)

    1. Update , Bierioza 23/07/01 12:38
      Na stronie www.mks.com.pl masz dokladny opis co robic i w/w plik .reg ale juz do SirCama, wiec chyba no problem...

  3. Oks thx , Yog-Sothoth 23/07/01 15:56
    ale juz naprawilem, okazal sie latwym problemem :) virus poszedl dawno juz, a zeby poprawic rejestr z tym wpisem, zmodyfikowalem wpis do rejestru ze strony Mks, ktory mial usunac wpisy vira, i dziala :)

    wrong fool!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL