Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 17:27
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 94204 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pomocy , bodal 26/07/01 17:47
W czasia reinstalacji Windowsa straciłem ustawienia skrzynki pocztowej na stronie mojej firmy. Nie mogę teraz odbierac firmowej poczty. Nie mogę także ustalić dostawcy usługi, żeby od niego uzyskać jakąś pomoc.Moja strona www to lewiplast.com.pl. , a skrzynka
Błagam niech mi ktoś pomoże.

www.egipt2006.friko.pl
www.tunisia2005.za.pl
www.turcja2007.cba.pl

  1. jakie ustawienia ? , helmut 26/07/01 19:31
    jedyne co potrzebujesz to serwer smtp i pop3 - jesli tego nie wiesz (oprócz loginu i hasła ) to frytki. Jak mozesz tego nie wiedziec - mama ci skrzynke zakładała? :)

    Ctrl - Alt - helmut - delete

    1. odpowiedź , bodal 26/07/01 20:28
      Skrzynkę założył w pracy ktoś przedemną i nikt nie zapisał nazwy uzytkownika, hasła ani serwerów. Proszę pomóż mi.

      www.egipt2006.friko.pl
      www.tunisia2005.za.pl
      www.turcja2007.cba.pl

      1. A nie masz siakiegos , Doczu 27/07/01 06:48
        kolegi(kolezanki) w pracy, ktoory tez mialby tam skrzynke ?
        Sadze, ze nazwy serewroow smtp i pop3 powinny byc takie same, a haslo to juz maly problem. Na stronie z warezami gdzies byl taki progs, ktoory odczytuje takie zagwiazdkowane haselka. Moze gdzies go mam. Jak znajde, to podesle, ale daj siakiegos maila na ktorego moglbym przeslac (nie obiecuje ze znajde)
        Gorzej sytuacja bedzie wygladac, jesli macie inne serwery smtp i pop3, oraz jesli nie znasz loginu (a widze ze nie znasz) pozostaje ci tylko poexperymentowac. A znasz poprzedniego uzytkownika (imie, nazwisko?) Jesli nie - to bedzie ciezko odzyskac login:(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL