Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » ulan 22:18
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » NWN 20:16

 Dzisiaj przeczytano
 55664 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

hmmmm.......po uruchomieniu NVmaxem sideband adressing...black screen , machu 28/07/01 23:57
j.w. a to moja konfiguracja...
gf2mx pixelview tv-out (210/177-----dlaczego pamięci tak słabo się kręcą???)
soltek 75kv/bios Q7
duron 600@720 (magistrala:((( )
sb live player
128 Mb ram pc100/133
dokładne objawy: wyłączenie monitora podczas ładowania wina...i tak zostaje:(((

NA MARGINESIE.....jak ktoś zna kogoś kto bawi się w kręcenie duronów mnożnikiem...proszę o maila...(Tychy i okolice)

Qrcze trochę więcej pytań niż zamierzałem....z góry dzięki za odpowiedzi
pozdr....
machu

OKO=Obsesja Kompletnego
Overlockingu
GG 1224088

  1. ja mam pixelview GF2mx , deadly 29/07/01 08:57
    i chodzi spoko na 200/200. A może drivery ?
    pozdro

    lubię robić nic

  2. a jeszcze jedno , deadly 29/07/01 09:37
    chodzi o podkręcanie... nikt tego chyba lepiej nie zrobi niż Ty sam.
    http://www.overclockers.prv.pl
    i tam masz artykuł "Jak podkręcać ?"
    powodzenia

    lubię robić nic

  3. poprostu , GULIwer 30/07/01 12:07
    jak to mnie ktoś z board'a uświadomił (głowy nie dam ale chyba Świstak) nie ma czegoś takiego jak SB dla MX'ów dopiero jest w pełnych GTS'ach i dalej
    a co do kręcenia to jakie pamięci masz na pixelku
    u mnie na Hyundaiach 6ns Leadtek MX idzie na 200 i core też 200 bo wiecej by pewnie potrzebowało mojej ingerencji jakies radiatorki coolery itp. a tak mam spokój i nic do tego nie dokładam :)

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL