Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38

 Dzisiaj przeczytano
 41176 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Udostepnianie plikow pod win2000prof? , Konbinator 3/08/01 12:59
Jak udostepnic foldery i pliki na kompie z win2k kompowi z win9x?
Siec dziala na obydwu i w obydwu jest wlaczona mozliwosc udostepniania plikow i folderow innym komputerom.
Pod win2k nie mam aktywnych wlasciwosci opcji udostepniania......

  1. jak nie jak tak? , Ranx 3/08/01 13:15
    prawy klik na folder w eksploratorze i masz udostepnianie albo wlasciwosci i tam ktoras zakladka
    z tym ze musisz byc zalogowany jako admin
    rx

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. No i , exmac 3/08/01 13:18
    user z Win9x musi być zalogowany z taką samą nazwą i hasłem, jak ma konta na Win2k.

    1. a to prawda , Ranx 3/08/01 13:25
      zapomnialem...:) w sieci mam tylko w2k i nt i latwo sie zapomina:) a moze lepiej bedzie serwerka ftp postawic? latwo szibko i przyjemnie? na w2k to kwilka roboty ino i wpuszcza anonymousow

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    2. albo , McArra 3/08/01 13:43
      wlaczyc konto goscia i wtedy kazdy moze sie dostac do maszyny, a zakladka udostepniania musi byc. Sprawdz wlasciwosci polaczenia LAN, czy masz zaznaczone Udostepnianie plikow i drukarek :-)

      ---McArra---

    3. Mcarra dobrze gada , walczy 3/08/01 14:09
      podstawa to konto gościa, tylko nie wiem czemu u mnie Win2k sam z siebie daje pełen dostęp muszę poprawiać na tylko odczyt

      ...brzydki jak noc ale za to nadrabia
      brakiem inteligencji...
      ...nie mam na nic czasu....

  3. MAsz tez i inne wyjscie ::) , kogut 3/08/01 16:04
    mozesz najpierw zalozyc konkretnego uzytkownika systemu i jemu nadac uprawnienia wstepu na kompa z win2k. modelujesz po prostu jego profil i on moze w zaleznosci od tego jakie prawa mu nadasz to takie bedzie posiadal.

    ... tez kiedys mialem z tym problem, ale tera to pestka ...
    udostepnianie plików to bajka w porównaniu z zabawa rejestrami win2k ::))

  4. udostępniać w w2k może tylko ... , ili@s 3/08/01 21:01
    zaawansowany użytkownik lub administrator(grupy)
    i dlatego jak jesteś zwykłym userem nie masz aktywnego
    udostępniania

  5. DODAJ UZYTKOWNIKA..... , Koziol 6/08/01 12:50
    o nazwie takiej jak czlowiek ktory chce sie dostac

    U mnie dziala....

    GG : 1515425
    ICQ : 19922002
    *CMOK*

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL