Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » patinka 21:23
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38

 Dzisiaj przeczytano
 40369 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak skonfigurować PROXY w LANie??? , hyperlink 4/08/01 10:13
jw.
Oba kompy stoją na W2k Pro. Najlepiej żeby komputer w LANie kożystał z tego samego PROXY co serwer udostępniający net (tzn. zmieni się PROXY na serwerze to i się zmienia w LANie) jest coś takiego???
Dla informacji podam jeszcze że komputer serwer ma w lanie stały IP akomputer klient ma dynamiczny IP.

Z góry wielkie dzięki za odpowidź

Pozdófka
hyperlink

  1. A widzisz... , ReMoS 4/08/01 13:04
    Nie chcesz słuchać rady starszych ;) to zaczynają się problemy - jakbyś zobaczył programy o których ja mówiłem - to niemiałbyś kłopotu - 3min i jest proxy postawione ;-)) TLKO PO CO? ;-))

    A tak to nie wiem z czego kożystasz - a niechce mi sie instalować i śmiecić sobie system aby zobaczyć w czym masz problem.

    Natomiast niestety jeżeli ustawiłeś jakieś niestandardowe porty i autodetekcja serwera proxy na kliencie niepomaga- to właśnie za każdym razem czeka Cię zmiana ustawień na kliencie.

    Nie ufaj każdemu, kto zawsze mówi
    uwierz mi.

  2. Już sobie poradziłem , hyperlink 4/08/01 13:37
    Program do obsługi serwera PROXY był potrzebny jedynie mi do cachowania, a nie udostępniania netu. A kożystam z udostępniania połączenia internetowego w W2k :-)

    Pozdrófka,
    hyperlink

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL