Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 36498 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

PILNE !!!! Potrzebuję opinii na temat najlepszych skanerów , Marcus 4/04/01 11:20
Muszę kupić skaner. Problem w tym że to nie dla mnie tylko dla bardzo wymagającego gościa.
Wytyczne jakie są dla tego skanera to:
- szybkość
- wierne odworowanie kolorów
- STERY DLA WINDOWS 2000 !!!!!!
- CENA do 500 zł

Nie wolno niczego nie robić tylko
dlatego, że nie można zrobić
wszystkiego.

  1. Sprwdz moze , konto-usuniete1 4/04/01 11:48
    Agfa snapscan 1236u.

    Nine Inch Nails to jest TO :)
    iRacing Driver :)

  2. ja ciut zawiodłem się... , XTC 4/04/01 11:55
    stosunkowo wysokiej klasy AGFA... SCSI
    oczywiście kwestie przetwornika są bezdyskusyjne b.ładne odwzorowanie półtonów ale... w przypadku gdy (było to foto z gazety) użyć descreen.... stronę A4 "zaproponował" skanować blisko 2 godziny w 300dpi !!! mówię zaproponować - bo darowałem sobie ale formatem wyjściowym w tym modelu był CMYK - jeśli robisz coś do składu na papier - jest to b.istotne czy jest taka możliwość bo programy robią to różnie i potem ciężko dopasować... mój stareńki plustec już się chyba "wyświecił"... kolory są takie sobie (zwłaszcza na zdjęciach) a najgorzej, że stracił półtony.... można próbować to korygować itp.. ale to już nie to... a wyświecił się ... w sumie w ok 2 lata... te nowe plustek'i sa całkiem całkiem... zależy jeszcze na jakich rozdzielczościach/formatach/bajerach Ci zależy.

    Linux

  3. Agfa Snapscan 1236s... , Feblo 4/04/01 12:18
    testowana była przeze mnie i pod 98, i pod 2000. Pod 2000 robiła mi jaja, ale tylko w temacie komunikacji SCSI, jeśli kupisz wersję u, nie będziesz miał tych problemów. Jeśli gość chce skanować zdjęcia - to Agfa nadaje się dość dobrze (do XTC- ciekawe są naprawdę duże różnice przy skanowaniu RGB i CMYK, prawda? Szczególnie głębia czerni). Natomiast jeśli w grę wchodzi skanowanie negatywów - niestety żaden z firmowych programów Agfy nie potrafi dobrze odwrócić kolorów.
    Wrażenia z używania 2 lata - cichy, bezawaryjny, niezłej jakości skaner. Nie znam niestety jego obecnej ceny. Natomiast na pewno lepiej kupić 1236u (USB) niż 1236s (SCSI).

    Wuj Mat w podróży ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL