Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 53947 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Detonatory 14.40 online , BSCooL 6/08/01 18:17
Wobec malego ruchu na stornie glownej TPC pozwole sobie zareklamowac :P http://pc.tvm.pl , za chwile umieszcze tam Detonatory 14.40, mam nadzieje, ze serwer wytrzyma.
Milego sciagania

  1. heh sprzydadzą się :)) , ZRYTY_BERET 6/08/01 19:01
    dzięki :))))))))

    ZRYTY_BERET = Zryty_Berecik

  2. Kto... , Renzor 6/08/01 19:38
    ... wypuszcza takie detonatory?
    Nvidia ostatnie jakie wypuscila to 12.40, wczesniej byly 6.50, nigdy na ich stronie nie bylo do sciagniecia zadnej serii 14.xx ani 7.xx itd.

    Czlowiek bez religii jest jak ryba
    bez roweru

    1. hehe... , Ament 6/08/01 20:00
      a to fakt, ze kilka gosci w garazu montuje co 2 dni nowe stery i potem zwykli userzy dostaja oczaplasu jak maja do wybory 150 wersji Detonatorow:))) nie mowiac juz o zamieszaniu ktore instalowac pod jakie chipy nVidii, ktore najszybsze, najstabilniejsze, itp... itd... O losie slodki;-)

      I
      -AMENT-
      I

      1. Zgadzam się... , konraf 6/08/01 22:21
        Zawsze sobie mówię, ze zainstaluję takie a takie detki i koniec. Ale oczywiście na tym się nie kończy.Pojawiają się nowe i...i...a no trzeba wypróbować :) Ostatnio już nie zwracam uwagi na wyniki np. 3DMarka 2001 - skupiam się bardziej na jakości obrazu bo jednak każda seria detków ma inny obraz (tak przynajmniej zauważyłem).

        Pozdrawiam

        Bartek
        www.aztec.pl
        konraf@aztec.pl

        1. No wlasnie , Chavez 7/08/01 03:58
          a na ktorych detkach obraz macie najlepsiejszy????

          1. U mnie... , konraf 7/08/01 08:33
            ..jest z tym dziwnie.Mam Else Gladiac MX i chyba najlepszy obraz miałem z 14.10 i 12.41. Choc ostatnio sprobowałem tych nowych detków z seri 8.xx i mimo, ze są one optymalizowane pod DX7 to działały bardzo ładnie. Wczoraj sciagnalem 14.40 ale jeszcze nie zdazyłem sie nimi pobawic.

            Pozdrawiam

            Bartek
            www.aztec.pl
            konraf@aztec.pl

  3. U Nas na TwojePc.pl tez juz są... , Kilgor-Admin 6/08/01 22:47
    Tylko musialo sie zrobic troche pozniej aby usiasc przy kompie :))

    Pozdr. Kilgor
    Admin Board'a

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL