Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 53916 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy słuszne jest instalowanie najnowszych wersji detonatorów do...... , ipservice 6/08/01 19:56
kart graficznych np: GF2 PRO , skoro najnowsze detonatory są optymalizowane pod GF3.Jeśli ni ewarto instalować najnowszych sterowników to skąd wiedzieć na jakich poprzestać.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Lepsze minimum z maksimum niż
maksimum z minimum.

  1. 6.50 , Patrol 6/08/01 20:21
    ja zakonczylem teoretycznie na 6.50 (mam CLAPa) a praktycznie jade na Creative Fasttrax 6.34a bo mimo, ze wydajnosc maja identyczna to przy 6.50 po uspieniu monitora nie moglem powrocic do normalnego trybu (windoza zdychala)... poza tym fasttrax maja fajny programik display director (overclocking, tv out, itp) Kiedys sprawdzilem z ciekawosci stery Creative'a oparte na detkach 12.90 - wyniki slabsze, a co najlepsze w NFS4 HighStakes na obiekty nie byly nalozone tekstury... Od tamtej pory nie zawracam sobie glowy nowymi "wynalazkami" nvidii bo zmiany w drv dot. juz chyba wylacznie GF3.

    1. ... wzwyz , BSCooL 6/08/01 20:55
      W zasadzie wszystkie drivery ponizej 1X.XX nie sa opytmalizowane pog GeForce3, tylko dla reszty

    2. W sprawie NFS , Renzor 6/08/01 22:18
      Zeby w NFS obiekty byly pokryte teksturami trzeba wlaczyc albo wylaczyc (nie pamietam dokladnie) FOG TABLE EMULATION w opcjach wyswietlania

      Czlowiek bez religii jest jak ryba
      bez roweru

  2. lepiej mieć nowe , walczy 7/08/01 08:32
    na starych faktycznie lepiej chodzą starsze gry, ale dopiero wersje od 10.xx mają wsparcie sprzetowe dla DX8 i nowe gry będą ich wymagać (lub już wymagają)

    ...brzydki jak noc ale za to nadrabia
    brakiem inteligencji...
    ...nie mam na nic czasu....

  3. Pamietajcie jeszcze o , Japi 7/08/01 11:30
    dolaczonej wersji OpenGL'a. Moze to nie ma specjalnego znaczenia w grach, ale dla osob ktore pisza aplikacje z wykorzystaniem OpenGL'a to moze miec znaczenie.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL