Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 54158 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

low voltage i C566... , XTC 7/08/01 01:37
nie wiem czy pamiętacie taki mój quest z "przegrzewającym się systemem"... Cel566+vel100... chodził na 850 i potem "z dnia na dzień gorzej"... myślałem, że wina proca ale ten u Mario śmiało biega na 950 nawet przy "zaniedbanym podłączeniu wiatraka procesora" :) - oczywiście wtedy to nie za długo (na 1.65V)... czyli płyta... najbardziej zastanawiał mnie fakt, że płyta przestała współpracować ze starymi C300A - nawet nie piśnie na starcie... zero...po wybebeszeniu wszystkiego do pozycji dokładnie takiej jak testy "live na pc.comie" (zdziwiłem się bo u mnie też obudowa do góry nogami stoi :) okazało się, że napuchnięte są kondensatory elektrolityczne przy stabilizatorach... wymieniłem kondensatory ale dalej procesor nie startował na 850 a na 700 zwieszał się szybko... jako, że miałem wszystko "na wierzchu" postanowiłem zbadać napięcie na pinie Vcc procesora... i co?... całe 1.2V... nieźle prawda? (niezależnie od ustawień na przejściówce) - prawdopodobnie conajmniej jeszcze dwa stabilizatory padły ... :( - zachęcony tak niskim napięciem wyłączyłem zasilanie wiatraczka Titana... i od razu ciszej... fakt, że się zgrzewa po pewnym czasie więc na razie na 5V chyba go puszczę bo strasznie gwiżdże... a morał z tego taki... ma ktoś do sprzedania płytę AT na BX ? :)

Linux

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL