Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 54265 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wybór. , ogo 7/08/01 11:26
Hej, mając do wybiru - CREATIVE GEFORCE 32MB DDRAM TV-OUT OEM a PROLINK GEFORCE 2 MX400 32MB BOX co wybrać?

  1. testowalem obydwie karty , XiSiO 7/08/01 12:12
    i po update biosu w creative otrzymalem box wersje tej karty ktora sie swietnie krecila tak ze podkrecony mx 2 zostawal daleko w tyle, zreszto teraz mam gf2 pro i roznica jest niewielka (przed kreceniem oczywiscie, bo po to inna bajka)

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  2. Prolink , Lancer-Redakcja 7/08/01 12:15
    Pixel View ma standardowe taktowanie 200MHz/183MHz(rdzen/pamiec), zas Creative 175/286 (ale ma pamieci 64bit, wiec przepustowsc jest taka sama jak SDRAM`ow 128bit o czestotliwosci 143MHz). Juz widac tu ze Prolink jest wydajniejszy, a ze ma 5ns pamieci to calkiem calkiem sie podkreca.

    1. Chwileczke , Lancer-Redakcja 7/08/01 12:17
      Zaraz jaka masz na mysli karte Creativa? GTS, MX, czy GeForce 256 DDR? To co napisalem powyzej odnosi sie do karty MX. Jesli jest to MX to go nie bierz! Jesli 256 DDR, lub GTS to jak najbardziej krematiw.

    2. zaraz zaraz , XiSiO 7/08/01 12:24
      200MHz/183MHz(rdzen/pamiec), zas Creative 175/286 fakt na standardzie ale ze 2 miesiace temu na stronach pojawily sie up date biosu co dawaly w creativach 200 MHz (wersja oem z bisem od box) a z postu wynikalo czy GF 256DDR czy prolink GF 2 MX 400 chyba na zwyklych.... zreszto na ddr GF2 MX niewiele wiecej wyciska

      "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
      zapłacisz adeną" (C) XiSiO

      1. teraz nie zaraz , Lancer-Redakcja 7/08/01 13:25
        Ja pisalem o GF2MX Crativa, zas jesli chodzi o GF256 to sprawa jest inna. Bios wcale nie pokazal sie 2 miechy temu, tylko juz dawno, przecie CLAP jest rynku juz 1,5roku.
        Wersja MX Creative jest wolniejsza od MX innych producentow wlasnie z uwagi na niskie taktowanie pamieci.
        GeForce DDR OEM jest zas taktowany 120/286 defaultowo, a BOX-120/300, choc faktycznie to sa niema identyczne karty.

  3. Only CLAP... , Ament 7/08/01 12:31
    Tylko GeForce DDR (oslawiony CLAP)... Prolinki i inne podroby to wielkie gowno...

    A tak na marginesie mam CLAPA do sprzedania (rok gwarancji) - nowka, prawie nie smigana;-)

    I
    -AMENT-
    I

  4. Cennik , ogo 7/08/01 13:25
    Tak jest napisane w cenniku, wnioskuję iż Craetive to 256, kumpla co prosiłem o podanie tych modeli to pisałem mu o GF 1 oraz o MX jakie mogłby mi polecić.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL