Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 2735 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

O/T Opowiem Wam cos wesolego , Poke 7/08/01 13:22
Wczoraj probowali wlamac sie do naszej firmy. Policja zlapala zlodziei na goracym uczynku jak proboiwali sforsowac drzwi ktore byly na szczescie zamkniete (wszystko w ciagu dnia). I teraz gwozdz programu: zgodnie z prawem panow zlodziei trzeba bylo wypuscic na wolnosc poniewaz nic jeszcze nie ukradli, a za probe wlamania w polskim prawie nic nie grozi. I co wy na to?

Poke.

09 sierpien 2008 - penitentiam agite

  1. Próbowanie. , ogo 7/08/01 13:29
    To jak ci się uda gdzieś włamać, załużmy że jesteś złodziejem, to jak policja cię złapie powiedz : Kurde, to jest tylko próba, a że się udała to przypadek. To jest próba. =]

  2. A to pierwsze słyszę, , Robin 7/08/01 16:16
    przecież za usiłowanie odpowiada się tak samo jak za popełnienie przestępstwa. Faktem jest , że jeżeli dobrowolnie odstąpisz od dokonania przestępstwa to nie podlegasz karze. Ale tutaj zostali złapani na gorącym uczynku (tak więc nie odstąpili od wyłamywania drzwi) wobec czego powinni odpowiadać jak za kradzież z włamaniem - od roku do 10 lat poz. wol. Dziwię się , ze uwierzyliście niezbyt mądrym policjantom, którzy chcieli was zbyć........

    1. A widzisz , Poke 7/08/01 18:13
      zostali zlapani w ogolnodostepnym miejscu, stali juz grzecznie bo slyszeli jak policja biegnie po schodach, twierdzili ze szukaja pracy, a gumowe rekawiczki nosza zawsze jak wychodza z domu. Ot i brak dowodow bo mielismy tylko jednego swiatka a ich bylo dwoch, czyli 2:1 i mecz przegrany.
      Mily kraj no nie?

      P.

      09 sierpien 2008 - penitentiam agite

      1. Tak to już bywa, , Robin 7/08/01 23:29
        sprawa niezbyt ważna - nie było to zabójstwo, zwykłe włamanie. Pewnie że możnaby gościom udowodnić, że usiłowali sie włamać - są kryminolodzy ale nie do takich spraw. Zresztą goście by i tak dostali w zawiasach, więc sprawa się rozpłynęła. Może szkoda , że w Polsce policja nie zajmuje się poważnie takimi sprawami, nie mają środków a przede wszystkim chęci ale cóż takie jest życie..

        Pozdro.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL