Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 54201 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Odświeżanie w Windows2000 , Kaiser 7/08/01 17:08
Mam zainstalowany Win2000 z sp2 , detonatory 12.90 ,via4in14.32,directx7 i po wejściu w jakąkolwiek gierkę niezależnie od rozdzielczości odświeżanie ekranu zmienia się do 60 Hz. Mam Tnt2M64. Co robić?

  1. 60Hz , Patrol 7/08/01 17:23
    mialem dokladnie ten sam problem... najgorsze jest to, ze nie znalazlem zadnego narzedzia w stylu HZTool, ktore rozwiazaloby ten problem w W2K. Ja uporalem sie z tym w bardziej drastyczny sposob, tzn. edytowalem (przed instalacja) plik clnvidia.inf (stery creative'a) i pozostawilem przy mojej karcie tylko te rozdzielczosci i czestotliwosci, ktore chcialem, a reszta w 3 dupy...

  2. już to kiedyś pisałem , tomko 7/08/01 17:57
    potrzebujecie programiku nvreffix - ustawia się za jego pomocą odświerzanie we wszystkich trybach - jest na www.nvidia.com.pl w dziale download/programy/inne

    "gg 962409"

    1. a jest , ARTi 7/08/01 18:18
      dla voodoo 3 taki programik?

      1. tego to ja ... , tomko 7/08/01 21:31
        ...nie wiem

        "gg 962409"

      2. jest: , Vandergaart 8/08/01 09:03
        ftp://vluka.dhs.org/.../3dfx/vfreqsel150_win2k.zip

        Oh the sisters of mercy - they are
        not departed or gone...

        1. Dzieki bardzo , ARTi 8/08/01 11:52
          to dziala :)
          Dzieki

  3. do gier... , MichuII 7/08/01 18:23
    w trybie 3D wystarczy wpisac w RUN "dxdiag"i przejsc do zakladki More Help

    Intel i9 9900KF@5GHz
    ASRock Z390 TAICHI
    MSI GTX 1060 6GB
    16GB RAM 3700Mhz

  4. sorry niedokonczylem:))) , MichuII 7/08/01 18:25
    i klknac Override i tam wpisac sobie jakie odswiezanie chcemy Ja np: mam wpisane 85 i wtedy kazda gra chodzi w 85HZ
    Pozdrowka
    Michal.B

    Intel i9 9900KF@5GHz
    ASRock Z390 TAICHI
    MSI GTX 1060 6GB
    16GB RAM 3700Mhz

  5. To też świadczy tylko o tym, , sebtar 7/08/01 22:06
    że Micro$oft jakl jedno naprawi to co inne sp...doli. Już mnie coraz bardziej wkurzają ci gamonie...

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  6. Uzyj tego: , Vandergaart 8/08/01 09:02
    ftp://vluka.dhs.org/.../TNTx-GF/Win2K/nvreffix.zip

    Oh the sisters of mercy - they are
    not departed or gone...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL