Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 54282 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

MS The End 2002? , ulan 7/08/01 23:43
Dziś w gazecie wyczytałem, że amerykanie do nadzoru arsenału atomowego (monitorowanie materiałów nuklearnych) używają programu firmy Microsoft. Podarowali go ruskim, aby ci lepiej chronili swoje głowice. I co się okazało? Ano to, że wspaniały program firmy Billa G. ma poważne luki w systemie bezpieczeństwa umożliwiające "podprowadzanie" głowic atomowych. Ameryka to wspaniały kraj, ale chyba przegieli pałę używając w tak newralgicznym systemie produktów firmy, która wyprodukowała tak wiele produktów udanych "inaczej". Co Wy na to, Szanowni Boardowicze, czy czeka nas program o nazwie z tytułu.
Pozdr. ulan

pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..."

  1. hyhyhy ... , acd 7/08/01 23:46
    ... jesli atomowka wybuchnie nad W-wa to bede mial jakies cztery tysieczne sekundy na pacierz ...
    Pozdr.
    acd

    >>> We are The BOARD. Resistance
    is futile.<<<

    1. A jakby... , BraNdoN 8/08/01 17:20
      ...wybuchła nad W-wa to ja bym w "Aktualnościach" usłyszał ;-)

      howgh

      Kocham dziwki i suchy chleb

      howgh

  2. Pisałem o tym już parę postów niżej, , sebtar 8/08/01 15:56
    mam wrażenie, że teraz do władzy w USA dochodzi pokolenie menagerów wychowane na Windowsach i oto mamy skutki. Amerykańscy naukowcy wolą się zajmować wspomnianym przeze mnie badaniem ile kotów ma alergię na sierść czy liczeniem ilu ludzi nosi krawaty w kratkę zamiast przy swoich możliwościach i gotówce pracować nad badaniami mogącymi przynieść korzyść ludzkości. Są wyjątki oczywiście, że wspomnę chociażby o autonomicznym sztucznym sercu czy badaniach nad genomem (ale te były podejrzewam finansowane m.in. po to by właściciele firm mogli eliminować potencjalnie ułomnych genetycznie pracowników). Przy czym jak wiecie mieszkańcy Stanów są od małego uczeni że są najlepsi na świecie a ich kraj jest najpotężniejszy - no cóż, mieszkańcy imperium rzymskiego też tak myśleli. Prędzej zginą w eksplozji nuklearnej niż przyznają się do błędu. Jest też inna możliwość - Bill nie jest Ziemianinem i przygotowuje grunt pod inwazję... Poza tym w tym kraju jest za dużo ekonomistów, a ekonomiści hamują postęp techniczny.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  3. widzę, , ulan 9/08/01 00:19
    że czytamy te same nie-samowitą gazetę
    Pozdr. ulan

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL