Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 2947 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

105C temperatura proca , Ramone 8/08/01 01:07
Temperatura PIII733@750(szyna 140) standartowy wentylator, skacze sobie nagle od nominalnej 25-35 do nawet 105C i w ciągu 2sekund znów może zjechać do 30. W grach utrzymuje się w granicach 90-105C. Takie wartości temperatur podaje MBprobe. Chyba to trochę za dużo ;)).
Pokrycie radiatora nową warstwą silikonu nic nie dało. Czy może być to efektem tego, że proc nie całą powierzchnią przylega do radiatora? Wcześniej miałem na tej samej płycie (ASUS P3B-F) BOXa i takich problemów nie było.

punks not red

  1. Masz albo zwalony termistor, tzn gdzieś sie odizolował (przyp. zew) , M@ryna 8/08/01 07:08
    Albo coś z softem bo gdyby ci temperatura proca skoczyła do 105 w ciągu 2s to chwilę później (3s) usłyszał byś głośny huk i w płycie głównej ział by sporej wielkości krater... :) Jeżeli masz możliwość zmien czujnik, ja miałem coś podobnego z tym że zdażało mu się wskazywać 270 stopni... po wymianie termistora sytuacja się ustabilizowała.

    By Tina Von Trocki
    Fabryka Drewnianych Kaloszy Inc.

    1. i czujnik pokazywał w zależności od pracy 33-41 , M@ryna 8/08/01 07:09
      123

      By Tina Von Trocki
      Fabryka Drewnianych Kaloszy Inc.

  2. w ogole to mprobe , Holek 8/08/01 12:54
    dziwne rzeczy pokazuje..
    wlaczam komputer 30c za chwile 42 po chwili znow 30.. odswiezanie co 10 sekund.. ale watpie ze tak skacze temteratura. Jak szybko do biosu zagladne po restarcie to prawie nigdy sie nie zgadaza...

    "...here I am on The Road again..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL