Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 01:13
 » power 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43

 Dzisiaj przeczytano
 5167 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Shuttle AK-31 (rev.2) + 128 MB DDR , wewe 8/08/01 14:01
Cze. Pierwszy raz tutaj. Skladam kompa i mam pare watpliwosci.
Sprawa pierwsza: jaka plyta pod Duronka 850?
Wg tego, co udalo mi sie znalezc w Sieci, wspomniana (rev.2) bije MSI i Epox-a pod wzgledem funkcjonalnosci i, przede wszystkim, wydajnosci.
Z drugiej strony podobno Shuttle sprzedawane w Polsce, sa montowane w Polsce (pod Bydgoszcza) i z tego wzgledu mocno awaryjne. Z 'trzeciej' strony, np. Komputronik twierdzi zupelnie cos odmiennego.
Komentarze?
PS. Kazda wydana stówa jest dla mnie istotna (widmo debetu! :).

veni, vidi, wewe

  1. ciekawe , Lancer-Redakcja 8/08/01 14:23
    Nie slyszalem, aby te plyty byly montwane w Polscze. To jest wrecz niemozliwe. TYlko Sono jest nasze. Moze cos ci sie zle uslyszalo?
    Co do awaryjnosci sie nie wypowiem, bo jeszcze malo ich zmontowalem, wiec nie wiem.
    Co masz na mysli-funkcjonalnosc? Wydajnosci nie ma lepszej od Epox`a, ktorego mazna sporo wiecej wyzylowac (ostrzejsze timingi pamieci, wiecej ustawien proca, napiec). Szczegolnie zenujaca jest wydajnosc w Specviewperfie, tu Epox go przebija zdecydoawnie, a i w Q3, czy Marku jest lepiej.
    Wiecej info o mozliwosci plyty Epox KHA/NMC TCX+ juz niedlugo na waszym ulubionym serwisie-TPC. Recenza napisana przez waszego ulubionego recenzenta hehe :)

    1. Tak wlasnie slyszalem. , wewe 9/08/01 14:15
      Piszac o funkcjonalnosci myslalem m.in. o:
      - niemal wzorcowym rozmieszczeniu elementów (szczególnie wokól CPU),
      - czterech gniazdkach wentylatorków,
      - dokladnym pomiarze temperatury,
      - mozliwosci obnizania Vcore,
      - asynchronicznym taktowaniu,
      - V-linku.

      veni, vidi, wewe

      1. To samo a nawet wiecej ma... , Lancer-Redakcja 9/08/01 14:20
        ...NMC 8TCX+ i jest szybszy....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL