Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 01:13
 » power 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43

 Dzisiaj przeczytano
 5165 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

pii, pii, pii... , nemo 9/08/01 08:03
Witam,
znow potrzebuje pomocy;-)
Komputer u moje siostry /cel800,asus cubx,graikia pci 1MB,2x128dimm/
przy wlaczeniu zasilania wydaje dzwiek "piii". Nie jest to ciagly dzwiek, tylko takie pii, pii, pii...
Nie wiem o co chodzi, czy o pamiec, procesor, grafike? /pamiec i grafike juz podmienialem/ Co jakis czas jednak sie uruchamia, ale sie zawiesza.
Wczesniej potrafil sam, np. podczas ogladania filmu, zresestowac sie. Czy moze to byc wina np. zasilacza? Jest dosc stary. A moze to plyta?
Tak pieknie wszystko smiagalo a teraz nawet uruchomic sie nie chce.
pozdrawiam

  1. Jaki to BIOS? , Serwiz 9/08/01 08:10
    i ile dokładnie jest tych pii i czy są to krótkie czye długie pii. Sory że tak pytam ale BIOS dzieki tym dźwiękom sygnalizuje w przybliżeniu co go boli.

    Serwiz

    1. nie moge teraz sprawdzic , nemo 10/08/01 07:50
      ale sa to raczej dlugie pii... i nie przestaje ich wydawac, dopiero jak wylacze zasilanie milknie

  2. Miałem podobną sytuację ... , Grzehoo 9/08/01 20:07
    ... przy włączeniu kompa odzywał się trzema "pipami" i koniec, nawet nie załączał się monitor. Okazało się, że musiałem docisnąć kartę graficzną. Powtarzało to się co jakiś czas, prawdopodobnie wysuwała się z gniazda AGP (nie wiem z resztą czemu). Ale nigdy nie zawiesił się z tego powodu.

    Pozdrawiam.
    "Trust no one"

  3. tak , ArT00r3q 20/08/01 00:00
    to AGP

    Pozdroofka

    ArT00r3q

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL