Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 12035 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

glosnik centralny , kris26 9/08/01 21:59
mam zestaw Crativa 5.1 DTT 2200 z karta SB Live 5.1, nie dziala u mnie glosnik centralny, slychac tylko buczenie, jak to zmienic?

  1. mam... , MichuII 10/08/01 04:14
    podobny zestaw tylko ze DTT3500Digital i karte S.B5.1
    Sprobuj ten glosnik podlaczyc w inne gniazdo do w zmacniacza i zobacz czy tez buczy .
    Pozdro
    Michal.B

    Intel i9 9900KF@5GHz
    ASRock Z390 TAICHI
    MSI GTX 1060 6GB
    16GB RAM 3700Mhz

    1. Czy warto? , h2o 10/08/01 08:36
      Zastanawiam sie nad zakupem jednego z tych dwoch no i chcialbym wiedziec, czy bedzie to tylko wydatek pieniezny, czy prawdziwa inwestycja? Jakie sa faktyczne roznice miedzy 2200 a 3500 (raczej te wazne dla gracza - uzytkownika, niz techniczne)?
      Pozdrawiam

      Kto zaś będzie pił wodę, którą Ja
      mu dam, nie będzie pragnął na
      wieki [...] (Jan 4:14)

      1. jak masz halę a nie pokój ... , ili@s 10/08/01 12:32
        to warto 3500 a jak do 30m2 to 2200 wystarcza aż nadto
        i nic nie powinno burczeć

  2. Mam 2200 + live 5.1 komplet , XiSiO 10/08/01 10:33
    Glosnik centralny dziala tylko przy wybraniu opcji movie i kilku innych przy sluchaniu muzyki dzialaja tylko 4 to normalne. Co do h20. Jestem zadowolony w 100% kupilem wszystko w duzym boxie mam super dzwiek sasiedzi juz na 50% wala po kaloryferach.. dzwiek czysty jak kupisz w boxie live masz za 100 zl ( tak wychodzi)

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  3. ja mam lepiej :) , DomeLL 10/08/01 15:56
    Mam SB 5.1 amplituner Sony STR-DE445 4 satelity Tannoy.2 z przodu o mocy 100 i 2 z tyl o mocy 80,glosnik centralny Magnat 80 i Aktywny Subwoofer Magnata,to dopiero wymiata,sasiedzi chca mnie juz wymeldowac hehe.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL