Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:27
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12450 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gdzie znalezc ? , mik 9/08/01 22:22
Moze orientujecie sie gdzie kupic dobre pamieci chodzace na CAS222 powyzej 133MHz. Najlepiej jakis adresik internetowy , albo jak ktos zna ( chociaz to raczej niemozliwe ) sklep w Częstochowie.

  1. Ja znam , Lancer-Redakcja 10/08/01 10:57
    Pamieci PC133 CL2 znajdziesz np: www.theoverclockerzstore.com

    Niestety u nas nie znajdziesz pamieci sprzedawanych jako PC133 CL2, tylko same CL3(chyba, ze ktos importuje na wlasna reke, ale one sa drogie, powyzej 280zl). Inna sprawa, ze wiele pamieci, nawet noname dziala bez problemu jako 2-2-2 na 150MHz i wiecej. Ja np mam pamiec DDR Microna, ktora dziala jako CL2.5, ale ja wyciagam 165MHz przy CL2!

  2. też zagranica , vaneck 10/08/01 11:10
    ale gwarantowane PC-133 Cas Latency 2. Cena atrakcyjna, jak masz znajomego w niemczech niech ci zamówi. Od pewnego czasu pisze tam że te pamięci to Infineon Original (kiedyś były inne - chyba Micron). Pamięci tej firmy można kupić w Polsce i podobno wszystkie chodzą na cas2. Linki:
    http://www.speichermarkt.de/ram.htm - sklep niemcy
    http://sklep.wgk.waw.pl/cennik.php3?id=mem - sklep W-wa

    A little less conversation, a little more action
    please

  3. W Częstochowie to nie mają , sebtar 10/08/01 17:40
    nawet porządnych wiatraków na Athlona, a np. o płytach Epoxa to mało kto słyszał. Zapomnij...

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. No niestety .. , mik 10/08/01 21:47
      tak to juz w tym naszym swietym miescie kiepsko

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL