Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:27
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12436 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Odswiezanie ekranu i monitory plug&play , JacHo! 10/08/01 02:15
Mam monitor sony multiscan 200GS. Mialem VooDoo3 i zadnych problemow. Moglem zmienic monitor na inny (po wylaczeniu p&p we wlasciwosciach monitora) i uzyskiwalem ustawienia wyzsze niz fabryczne (nawet 1600x1200 60Hz).
Poniewaz 3dfx padl postanowilem zmienic karte na GF2MX400 64MB. I tutaj pojawily sie schodki.
W win98;98se i 2000 (ME nie testowalem) mam calkem popieprzone rozdzielczosci i odswiezanie. Z mojej 17stki zrobila sie chyba 15stka. Max rozdz.1152X864@60Hz a 1024x768@85Hz(wczesniej 100 na standardowych sterach). Nie mowiac juz o utracie 1200 i wyzej. Za zadne skarby nie moge tego przestawic. Instalowalem juz stery do monitorow 21" a i tak mam to pieprzone 1152x864@60Hz maksymalnie. Problem mozna rozwiazac jedynie poprzez wylaczenie monitora przed startem systemu a jak juz wystartuje to go wlaczam i wszystko jest slicznie-pieknie. Rozdzielczosci pobrane ze sterow wszystkie i odswiezanie na przyzwoitym poziomie. Ale po pierwszej zmianie rozdzielczosci ten glupi windows znowu zgarnia info z monitora i cos tam sobie przestawia i znowu mam to pieprzone 1152... .

POMOCY! JESTEM ZDESPEROWANY!
Gdybym mial okreslic w slowach to co czuje to bybylo mniej wiecej tak:
"Kur... ten jeb... Bill Gates ze swoim pierd... winshitem, niech go chu... strzeli skurwy.... jednego. Niech dorwe tylko kut... na majowce to go zaj.... itd."
Oczywiscie firmie SONY i Nvidia tez by sie dostalo bo tak na prawde nie wiem po czyjej stronie lezy wina (ale na microsoft narzekam dla zasady).

Czekam na odpowiedzi. Sugerujcie cokolwiek : wymiane monitora (na kolesia EIZO wszystko jest ok), update chipa P&P w monitorze (młotek i przecinak).
Wszystkie pomysly mile widziane.

Pozdrawiam JacHo!

Czy ktos mnie jeszcze pamieta?

  1. A Multiresa próbowałeś ? , Piter 10/08/01 04:29
    W nim możesz ustawić sobie odświeżanie dla praktycznie każdej rozdzielczości.
    Do zassania z www.entechtaiwan.com

    Pozdro!

    "Uspokój się! bo zobaczysz,
    dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL